CENA: 129,90
69
90
Oszczędzasz 60,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Konami
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4012927100028
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS4

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to propozycja ekipy deweloperskiej studia Kojima Productions skierowana przede wszystkim do fanów serii MGS, którzy noszą się z zamiarem sięgnięcia po Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Zgodnie z intencją Hideo Kojimy, gra stanowi formę prologu i pozwala zaznajomić się ze zmianami w mechanice rozgrywki.Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w Metal Gear Solid: Peace Walker. Paz i Chico przetrzymywani są w silnie strzeżonym obozie Omega. Oboje posiadają informacje dotyczące Snake'a i jego organizacji militarnej. Snake wraz Kazem Millerem muszą przeniknąć na teren wroga i odbić zakładników.

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, gra zalicza się do gatunku „skradanek” (stealth-action game), w którym dynamiczne sekwencje akcji łączą się z koniecznością działania w ukryciu. Tym razem jednak twórcy postarali się o otwartą strukturę świata, dając graczom dużą swobodę w wykonywaniu zadań i eksplorowaniu lokacji.

Zmiany wprowadzone w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes objęły nie tylko mechanikę rozgrywki, ale także interfejs użytkownika. W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, na ekranie wyświetlane są jedynie najpotrzebniejsze informacje, co przyczynia się do poprawy widoczności otoczenia, w jakim poruszają się postaci.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes jest jedną z pierwszych gier wykorzystujących potencjał innowacyjnego silnika Fox Engine, który zaprojektowany został pod kątem technicznych możliwości konsol ósmej generacji.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
kriss
litr benzyny wlej do żył, abyś zły i groźny był
Z nami od: 2008/04/11

kriss

0 0

10 miejsce na liście bestsellerow. Dlaczego? Zapewne niektórym pomyliło się, że to pełna wersja Phantom Pain w promocji

mrmoon87
Z nami od: 2012/12/12

mrmoon87

0 1

Gra jest po angielsku, w całości. Świetne, mega grywalne i wciągające jak jasna cholera demo w końcu za w miarę rozsądne pieniądze.

Wonski
Z nami od: 2014/03/18

Wonski

0 0

MGS: GZ - czy będzie po polsku??

I tu pytanie czy gra będzie tylko w wersji angielskiej, czy można się spodziewać choćby napisów w naszym języku??.