<
129
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Sold Out
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5056208806826
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:

The Survivalists PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Survivalists jest przygodową grą akcji z elementami strategicznymi i survivalowymi. W produkcji tej staramy się przetrwać na pełnej zagrożeń, bezludnej wyspie - przy czym możemy to robić samotnie albo w towarzystwie kilku przyjaciół. Tytuł został opracowany i wydany przez znane studio Team17 - weteranów branży odpowiedzialnych m.in. za takie hity z lat 90., jak Alien Breed czy Worms.Akcja The Survivalists rozgrywa się w świecie znanym z cyklu The Escapists. Gracze wcielają się w rozbitków, którzy utknęli na niebezpiecznej, bezludnej wyspie.

W The Survivalists akcję obserwujemy z góry, z tzw. perspektywy top-down. Zabawa polega na eksplorowaniu dwuwymiarowego środowiska gry, zbieraniu i tworzeniu przedmiotów, polowaniu na zwierzęta i mityczne bestie, a także wykonywaniu różnego rodzaju zadań - te ostatnie pochodzą od postaci zwanej Tajemniczym Nieznajomym (ang. Mysterious Stranger) albo też znajdujemy je nad brzegiem morza. Warto odnotować, że lokacje są generowane losowo, dzięki czemu rozgrywka za każdym razem wygląda odrobinę inaczej. Na wyspie można też znaleźć szeroką gamę odmiennych miejsc - m.in. lasów, gór czy podziemi.

Ważną rolę w grze Team17 odgrywa system rzemiosła - możemy tworzyć zarówno proste przedmioty (np. improwizowaną broń), jak i rzeczy bardziej zaawansowane (szałasy, budynki). W pracy (ale też i walce) mogą pomagać nam małpy, które znajdujemy na wyspie - pod warunkiem, że wcześniej odpowiednio je wytresujemy. Rozwiązanie to dodaje do gry nieco więcej strategicznej głębi.

W czasie zabawy możemy też eksplorować starożytne świątynie, które znajdziemy na mapie. W środku czekają bardzo wartościowe skarby, ale dostanie się do nich nie będzie łatwym zadaniem.

W The Survivalists możemy grać samotnie albo z innymi. Gra oferuje tryb single player, ale na najlepszą zabawę możemy liczyć grając w sieciowej kooperacji z trzema znajomymi.

The Survivalists posiada dość prostą, dwuwymiarową grafikę, która mimo wszystko potrafi wpaść w oko, głównie dzięki ciekawemu stylowi artystycznemu i dobrze zaprojektowanym animacjom. Modele postaci i środowiska są całkiem szczegółowe. Warto też zwrócić uwagę na przyjemną, ciepłą paletę barw.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Survivalists" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.