159
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 10/08/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277042753
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Two Point Campus Enrolment Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Two Point Campus [Enrolment Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Rozkładaną mapę kampusu
  • Prospekt Uniwersytetu
  • Bonusowy pakiet DLC Two Point (Two Point Campus & Two Point Hospital)

Zbuduj swój uniwersytet, na swój sposób!

Nadszedł czas, aby postawić akademię na głowie! Masz w sobie tęsknotę za nauką? A może po prostu chcesz zbudować edukacyjne arcydzieło? Kampus jest pełen nowych kreatywnych narzędzi, które pomogą Ci zbudować uniwersytet Twoich marzeń.Po raz pierwszy możesz budować na świeżym powietrzu, tworząc swój własny, zachwycająco edukacyjny kampus, mieszczący najlepsze obiekty dydaktyczne w kraju. Niezależnie od tego, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy postawić każde drzewo, możesz zbudować uniwersytet, jakiego pragniesz.

Wytyczaj ścieżki za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi. Zasadź wspaniałe kolekcje roślin na świeżym powietrzu. Stawiaj ławki, fontanny, rzeźby, żywopłoty - a nawet płoty. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (i stan konta bankowego w grze).

Nie to, co zwykle

Ale, oczywiście, nie byłoby gry Two Point bez twistu. Zamiast typowych zajęć akademickich, studenci w Two Point County mają do wyboru szereg dzikich i wspaniałych kursów: od Szkoły Rycerskiej (hej, wszyscy musimy nauczyć się joustingu w pewnym momencie naszego życia), do śliniącej się Gastronomii, gdzie twoi studenci będą budować przepyszne mikstury, takie jak gigantyczne pizze i ogromne placki.

Cechy:

  • Zbuduj swój uniwersytet na swój sposób! - Nadszedł czas, aby postawić akademię na głowie! Masz tęsknotę za nauką? A może po prostu chcesz zbudować edukacyjne arcydzieło? Campus jest pełen nowych kreatywnych narzędzi, które pomogą ci zbudować uniwersytet twoich marzeń. Po raz pierwszy możesz budować na świeżym powietrzu, tworząc swój własny kampus edukacyjny, mieszczący najlepsze obiekty dydaktyczne w kraju. Niezależnie od tego, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy postawić każde drzewo, możesz zbudować uniwersytet, jakiego pragniesz. Wytyczaj ścieżki za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi. Zasadź wspaniałe kolekcje roślin na zewnątrz. Stawiaj ławki, fontanny, rzeźby, żywopłoty - a nawet płoty. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (i stan konta bankowego w grze). Nie to, co zwykleAle, oczywiście, nie byłoby gry Two Point bez twista. Zamiast typowych zajęć akademickich, studenci w Two Point County korzystają z szerokiej gamy dzikich i wspaniałych kursów: od Szkoły Rycerskiej (hej, wszyscy musimy nauczyć się joustingu w pewnym momencie naszego życia), do śliniącej się Gastronomii, gdzie Twoi studenci będą budować przepyszne mikstury, takie jak gigantyczne pizze i ogromne placki.
  • Rok akademicki... już trwa! - Skorzystaj z okazji, aby spędzić więcej czasu z małymi ludźmi z Twojej uczelni. Rok akademicki zaczyna się od przerwy letniej, co daje Ci wystarczająco dużo czasu, aby wszystko wyglądało świetnie, zanim wprowadzą się studenci. Buduj biblioteki, zatrudniaj najlepszych pracowników (od ekscentrycznych profesorów po szalonych badaczy), wyposaż swój kampus w najlepsze kursy i obserwuj, jak potencjał akademicki Twoich studentów zostaje uwolniony!
  • Kształtowanie przyszłości - Ale w Two Point Campus nie tylko ciężko pracujesz. Poznaj swoich studentów, zbadaj ich indywidualne osobowości, pragnienia i potrzeby. Zadbaj o ich zadowolenie dzięki klubom, stowarzyszeniom, koncertom. Otocz ich przyjaciółmi, pomóż im rozwijać relacje, zapewnij im opiekę duszpasterską i upewnij się, że mają odpowiednią ilość radości życia, aby rozwinąć się w niesamowite jednostki, które będą dumne z dziedzictwa Twojej uczelni.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Two Point Campus Enrolment Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.