<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,90
89
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Warner
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5051891179516
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition PL/ANG/IT PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Okładka w wersji włoskiej, gra w angielskiej i polskiej wersji językowej.

Mortal Kombat 11 Ultimate to kompletne wydanie jedenastej odsłony kultowej serii brutalnych bijaktyk, której początek datuje się na 1992 rok. Edycja ta została rozszerzona o wszystkie wydane do tej pory dodatki, w tym także o DLC Kombat Pack 2, które dodaje do gry m.in. postać Johna Rambo. Mortal Kombat 11 wyprodukowało NetherRealm Studios we współpracy z polską firmą QLOC. Mortal Kombat 11 oferuje starannie wyreżyserowany i filmowy tryb fabularny, który przedstawia dalsze losy bohaterów z Mortal Kombat X. Postacie spotykają się ze swoimi wersjami z przeszłości w wyniku działań tajemniczej Kroniki. Wszyscy muszą stawić jej czoła, by zapobiec napisaniu historii na nowo. Opowieść podzielona jest na rozdziały, a w każdym kierujemy innym bohaterem – choć czasem możemy wybierać między jedną z dwóch postaci biorących udział w danej scenie.

W Mortal Kombat 11 Ultimate gracze mają dostęp również do fabularnego rozszerzenia (Mortal Kombat 11: Aftermath), którego akcja skupia się na bogu ognia Liu Kangu, który odgrywa rolę opiekuna czasu i obrońcy Wymiaru Ziemskiego. Protagonista zmuszony jest zwerbować do pomocy dwóch sojuszników, którzy pomogą mu sprostać nadchodzącemu zagrożeniu.

W trakcie zabawy w Mortal Kombat 11 bierzemy udział w pojedynkach toczonych na zróżnicowanych arenach. Dynamiczne starcia są niezwykle krwawe, a ich brutalność podkreślają spektakularne fatality, czyli specjalne ciosy wieńczące walkę. Autorzy oddają nam do dyspozycji szeroką gamę wojowników – oprócz starych znajomych, jak Raiden czy Scorpion, na liście można znaleźć również zupełnie nowe twarze. Poza tym w grze zaimplementowano specjalny system Custom Character Variations, pozwalający na dostosowanie poszczególnych zawodników do indywidualnych preferencji.

Rozgrywka jest nieco wolniejsza niż w poprzedniej części serii, a poza tym wprowadzono też inne zmiany. Ciosy X-Ray zastąpiono atakami Fatal Blow, które można wykonać tylko wtedy, gdy naszej postaci pozostaje już niewiele punktów życia. Są też ciosy Crushing Blows, aktywowane automatycznie, jeśli spełnione zostają konkretne warunki – na przykład gdy Scorpion trafi wroga włócznią z pełnej długości areny, albo gdy zakończymy kombo jednym, wymagającym ciosem specjalnym..

Poza kampanią fabularną, przygotowano sporo zawartości dla jednego gracza. Powracają klasyczne Wieże z szeregiem wyzwań, a także Wieże Czasu, które urozmaicają pojedynki różnymi modyfikatorami i czynnikami zewnętrznymi. Pozwalają nawet stoczyć walki z bossami – podczas nich trzech graczy po kolei walczy z jednym, wyjątkowo silnym wrogiem. W Wieżach Czasu zdobywamy nagrody i ulepszenia przedmiotów. Cały sprzęt, co warto zaznaczyć, nie daje przewagi w rozgrywce sieciowej. Jest także tryb Krypty, w której zwiedzamy ruiny i otwieramy kolejne skrzynki ze skarbami.

W trybie online toczymy pojedynki rankingowe albo mniej zobowiązujące – w tych pierwszych nie możemy wykorzystywać własnych wariacji bohaterów. Jest też przygotowany system turniejowy, który pozwala w wygodny sposób zorganizować poważną rywalizację w gronie znajomych.

Pierwotna wersja Mortal Kombat 11 działa na silnie zmodyfikowanym silniku Unreal Engine 3, oferując wysokiej jakości grafikę z efektownie wyglądającymi ciosami, w tym tzw. fatality. Studio NetherRealm na potrzeby wydań na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S odświeżyło silnik, przechodząc na Unreal Engine 4 i wprowadzając ulepszenia renderowania we współpracy z zespołem programistów KoreTech. Wersje te mogą pochwalić się lepszą oprawą wizualną (dynamiczna rozdzielczość 4K i ogólne podrasowanie szaty graficznej) i znacząco skróconymi czasami ładowania.

Posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One otrzymali darmowy upgrade na konsole nowej generacji. Co więcej, gra obsługuje funkcję cross-play, która umożliwia rozgrywkę pomiędzy graczami z różnych platform sprzętowych. Nie dotyczy ona jednak użytkowników PC i Nintendo Switch.

W skład Mortal Kombat 11 Ultimate wchodzi nie tylko podstawowa wersja gry, ale także zestawy Kombat Pack 1 (obejmuje 25 skórek dla postaci i sześć nowych grywalnych bohaterów: Shang Tsunga, Nightwolfa, Sindel, Jokera, Terminatora T-800 i Spawna), Kombat Pack 2 (zawiera postacie Mileeny, Raina i Johna Rambo z głosem i wyglądem Sylvestra Stallone’a, który był bohaterem filmów Rambo) i rozbudowany fabularny dodatek Mortal Kombat 11: Aftermath (dodaje nowy wątek o Liu Kangu, 25 skórek dla postaci i trójkę bohaterów: Fujina, Sheeve i RoboCopa). W sumie kompletna edycja Mortal Kombat 11 liczy 37 grywalnych postaci.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Mortal Kombat 11 Ultimate Edition PL/ANG/IT" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.