139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3701529510168
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Agatha Christie Hercule Poirot The London Case PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
PRZEŻYJ NOWĄ PRZYGODĘ, MIASTO I... PARTNERA

Z genialnego umysłu nagrodzonego BAFTĄ studia Blazing Griffin, przygotuj się w 2023 roku na nową przygodę, gdy Herkules Poirot podróżuje do Londynu, aby pozornie proste zadanie dostarczenia obrazu na wystawę.Jednak nieszczęśliwy wypadek po drodze prowadzi do nieoczekiwanego spotkania z młodym agentem ubezpieczeniowym, Arthurem Hastingsem.

Po raz pierwszy w historii gracze będą mieli okazję współpracować z ukochanym pomocnikiem Poirota z książek, odkrywając nową tajemnicę. Przeżyj nową lokalizację, przygodę i partnera w tym ekscytującym kolejnym rozdziale Herkulesa Poirota w młodości.

Cechy:

  • MOCNA NARRACJA: Wciągająca i angażująca historia, która zanurzy graczy w świecie Herkulesa Poirot. Gracze doświadczą młodości Poirota w Londynie i będą mogli eksplorować miasto, odkrywając wskazówki i rozwiązując zagadki.
  • ZBIERAJ KLUCZE: Sprawdzaj nowe środowiska i szukaj wskazówek w widoku pierwszoosobowym i angażuj się w rozmowy z nowymi i podejrzanymi postaciami w bardziej kinowym podejściu.
  • ROZWIĄŻ TAJEMNICĘ i zaprzecz alibi postaci, dopasowując wszystkie zebrane wskazówki w zupełnie nowej funkcji minigry
  • ULEPSZONE ŚRODOWISKA: Zoptymalizowany silnik powiększa izometryczne rendery 3D, aby nadać każdej scenie więcej głębi i życia.
  • WSPANIAŁA GRA PRZYGODOWA I TAJEMNICA: Gracze będą mogli cieszyć się wieloma funkcjami śledztwa, w tym przesłuchiwaniem podejrzanych, zbieraniem dowodów i łączeniem wskazówek w celu rozwiązania tajemnicy.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Agatha Christie Hercule Poirot The London Case" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.