119
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Premiera 19/02/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Quantic Dream
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8437020062282
Klasyfikacja PEGI:
Seks Przemoc Od 16 lat Narkotyki

Fahrenheit 15th Anniversary Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
W 2005 roku na konsolach PlayStation 2, Xbox oraz komputerach PC ukazała się gra Fahrenheit: Indigo Prophecy od studia Quantic Dream, które w późniejszych latach stworzyło m.in. Heavy Rain oraz Beyond: Dwie Dusze. Tytuł był niecodzienną przygodówką, której udało się zdobyć przychylność graczy, przez co sprzedała się w nakładzie przekraczającym 700 tysięcy egzemplarzy. W 2015 roku na rynku pojawiła się odświeżona wersja produkcji, Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered. Najważniejszą nowością wprowadzoną przez tę edycję jest oczywiście ulepszona oprawa wizualna. Co ciekawe, dowolnej chwili można przełączać się pomiędzy nową, a starą szatą graficzną. Oprócz tego zatroszczono się także o wsparcie dla kontrolerów firm Sony i Microsoft.Tytuł reprezentuje gatunek trójwymiarowych gier przygodowych. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w roku 2009. Miastem wstrząsa fala brutalnych morderstw. Zwyczajni, praworządni obywatele zabijają nieznanych sobie ludzi w miejscach publicznych, nie wiedząc, dlaczego to robią i co ich do tego skłoniło. Policja jest bezradna – zarówno ofiar, jak i sprawców nie łączy ze sobą nic, poza samym morderstwem. Lucas Kane jest kolejną osobą, która dokonała bestialskiego mordu, a teraz, nawiedzany przez dziwne wizje, ucieka przed policją i usiłuje dowiedzieć się, dlaczego zabił.

Gracz może rozwikłać tę zagadkę, wcielając się zarówno w Kane’a, jak i inspektor Carlę Valenti, która wraz ze swoim partnerem Tylerem Milesem zajmuje się sprawą morderstw. Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered na PC, PS4 itd. to mroczna produkcja, w której główny nacisk położono na warstwę fabularną. Rozgrywka natomiast ogranicza się głównie do rozmawiania z napotkanymi postaciami oraz eksplorowania lokacji.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Aleksander
Z nami od: 2016/05/11

Aleksander

0 0

Lata temu ograłem na pc, z przykrością stwierdzam, że gra w obecnym stanie nie powinna zostać w ogóle wydana na ps4. Ograć można ale na srogiej przecenie. Jeśli pudełko zbędne to cyfrówka za połowę ceny.