CENA: 229,90
169
90
Oszczędzasz 60,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277044351
Klasyfikacja PEGI:
Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

Lost Judgment PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Uchwyć prawdę.

Grudzień 2021 roku, sąd okręgowy w Tokio. Akihiro Ehara zostaje oskarżony o obmacywanie kobiety w zatłoczonym pociągu. Nagranie wideo z próby ucieczki i zatrzymania Ehary przez przypadkowego przechodnia obiegło wszystkie wiadomości, a opinia publiczna domaga się maksymalnego wyroku.

"Trzy dni temu w opuszczonym budynku w Jokohamie znaleziono martwe ciało. Czy już je zidentyfikowaliście?" - ogłasza, a na sali sądowej panuje zamieszanie.Jego obrońca, Saori Shirosaki, nie ma wątpliwości, że istotne szczegóły sytuacji zostały przeoczone, ponieważ Ehara nie był nawet sądzony za morderstwo. Kontaktuje się z detektywem Takayuki Yagami, aby zbadać tę sprawę dokładniej.

Jak Ehara mógł popełnić dwie zbrodnie naraz? Czy seksualne pobicie było tylko przykrywką? Czy Ehara oszukał cały system sprawiedliwości? W miarę jak ofiary wychodzą na światło dzienne, a Yagami drąży prawdę, staje przed pytaniem: Bronić prawa, czy wymierzać sprawiedliwość?

Od jednego potknięcia można stać się potworem...

Cechy:
  • DOPROWADZENIE SPRAWIEDLIWOŚCI NA OBSZARZE PRAWA - Wystaw na próbę różne formy sztuk walki Yagamiego, aby dotrzeć do sedna sprawy. Okiełznaj postawę Żurawia, Tygrysa i nową postawę Węża, pełen gracji styl, który może odbijać i zwracać uderzenia przeciwnika, wykorzystując jego energię przeciwko niemu.
  • KAŻDY MA SWOJĄ HISTORIĘ - Wykorzystaj arsenał detektywistycznych sztuczek Yagamiego, używając nowych gadżetów, ukradkiem śledząc podejrzanych i podstępne metody infiltracji. W poszukiwaniu prawdy nie zostaw kamienia na kamieniu, prowadząc sprawy zarówno w Tokio, jak i Jokohamie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Lost Judgment" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.