<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 154,90
89
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5026555428248
Klasyfikacja PEGI:
Dyskryminacja Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat Narkotyki
:
:

Mafia Edycja Ostateczna PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Pojawią się zupełnie nowe sekwencje i funkcje rozgrywki. Mafia powstanie na tym samym świetnym silniku gry, który napędzał najlepsze w swojej klasie przerywniki filmowe z Mafii III. W grze czekają również inne ulepszenia.To Mafia, którą pamiętasz – tylko o wiele bardziej rozbudowana.

Mafia: Edycja ostateczna

Pierwsza część gangsterskiej sagi – Lost Heaven, stan Illinois, lata 30. XX wieku.

W tej zaprojektowanej całkowicie od podstaw na nowym silniku grze, ze zaktualizowanym scenariuszem, nowymi przerywnikami filmowymi, dodatkowymi sekwencjami i innymi elementami wzbogacającymi rozgrywkę, będziesz piął się w górę hierarchii w szeregach włoskiej mafii w latach ery prohibicji w Stanach Zjednoczonych.

Po nieumyślnej sprzeczce z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w ten przesiąknięty zbrodnią, przestępczy świat. Początkowo bardzo niepewny co do swej przyszłości obok rodziny Salierich, Tommy wkrótce odkrywa, że niektóre profity mają zbyt dużą wartość, by tak łatwo z nich zrezygnować.

Przebudowany klasyk: wiernie odwzorowana Mafia – teraz na nowym silniku gry, z rozbudowaną historią, unowocześnionymi elementami rozgrywki, ponownie nagraną ścieżką dźwiękową z udziałem orkiestry i wiele innych. To Mafia, którą pamiętasz – tylko o wiele bardziej rozbudowana.

  • Bądź częścią gangsterskiego dramatu. Wciel się w gangstera w latach ery prohibicji i awansuj w mafijnych szeregach – a to wszystko w filmowej oprawie, z nowymi elementami fabularnymi, takimi jak odświeżony scenariusz, zupełnie nowe przerywniki filmowe oraz na nowo nagrane dialogi aktorów.
  • Lost Heaven, stan Illinois: Przeprojektowana panorama miasta z lat 30. XX wieku – bogata w międzywojenną architekturę, samochody i kulturę, którą się widzi, słyszy i z którą można wejść w interakcję.
  • Posiadając Mafię: Edycję ostateczną odblokujesz strój i taksówkę Tommy’ego w Edycjach ostatecznych Mafii II i Mafii III.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

0 0

Bardzo dobry tytuł i bardzo dobra wersja. Jestem pod ogromnym wrażeniem :) Ograłem z wielką przyjemnością i mam nadzieję, że Mafia 4 jest już w produkcji.

tejotl
Z nami od: 2010/06/19

tejotl

3 0

Świetnie że 2K zdecydował się na odświeżenie oryginalnej Mafii. Struktura gry została z grubsza zachowana i każdy kto grał w oryginal szybko przypomni sobie takie misję jak Omerta czy Moonlighting.
Jedynym problemem dla mnie był silnik Hangar 13. Na PS4 pro odbicia/swiatlo zachowuje się bardzo dziwnie a draw distance jest niedorzeczne krótki co widać zwłaszcza poza miastem gdzie Kępy trawy a czasami i drzewa 'wyskakują' tuż przed samochodem. Mimo wszystko ze względu na fabułę i jej oryginalny impakt na gry jako medium moim zdaniem warto kupić te grę zwłaszcza w tej cenie