159
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 16/07/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Meridiem
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8437020062428
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat

Song Of Horror Deluxe Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Znany pisarz Sebastian P. Husher zaginął wraz z całą rodziną. Zaniepokojony nieobecnością pisarza, jego wydawca wysłał swojego asystenta do Husherów. Ale asystent nie wrócił... Te zaginięcia są katalizatorem przerażającego wydarzenia: jak się wydaje, odpowiedzialna za nie jest bezimienna i mroczna istota znana jako Byt.

NIEPOWSTRZYMANE STWORZENIE
Song of Horror to dynamiczny horror: przeciwnikiem jest paranormalne stworzenie znane jako Byt. Bytem steruje zaawansowana SI (sztuczna inteligencja), która dostosowuje się do twoich działań i wyborów. Poznaj nieokrzesany strach. Nieziemskie stworzenie reaguje na twój styl gry i dopada cię na nieoczekiwane sposoby. Każdy gracz otrzyma grę dostosowaną do siebie. Napięcie powstaje naturalnie, a nie na podstawie scenariusza.13 POSTACI DO WYBORU
Jako gracz doświadczysz tej opowieści oczami różnych postaci. Każda z nich ma swój własny związek z opowieścią. Każda postać jest inna i wnosi do dochodzenia swój własny punkt widzenia, a zatem interpretuje wskazówki i przedmioty inaczej. Ich działania i wybory ukształtują świat: niektóre lepiej znają konkretne aspekty opowieści; inne skuteczniej zwalczają paranormalne istoty. Każda postać może zginąć, jeśli dopadnie ją Byt - a śmierć jest nieodwracalna. Jeśli postać zginie, musisz kontynuować opowieść oczami innej i dokończyć dochodzenie, aby te śmierci nie były na darmo.

ODKRYWAJ PRZERAŻAJĄCE MIEJSCA
Tajemniczy sklep z antykami, zapomniane opactwo, opuszczony szpital psychiatryczny... Każde miejsce w Song of Horror jest zainspirowane klasyką gatunku. Odkrywaj i badaj nawiedzone miejsca i zbieraj wskazówki i przedmioty, które pozwolą ci rozwiązać trudne zagadki. Zmierz się ze straszliwie napiętą atmosferą.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Song Of Horror Deluxe Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.