Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,90
99
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Quantic Dream
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3701403100799
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Under The Waves PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Under The Waves to oparta na narracji gra przygodowa o pochłaniającej sile żalu. Rozgrywająca się w głębinach Morza Północnego w techno-futurystycznych latach 70. zawodowy nurek Stan walczy o przezwyciężenie zmieniającej życie straty i przyjęcie nowej przyszłości. Izolacja głębin morskich jest odpowiednią manifestacją jego stanu umysłu, a gdy Stan coraz bardziej pogrąża się w narzuconej sobie samotności, zaczyna doświadczać dziwnych wydarzeń daleko pod falami. W końcu będzie musiał dokonać trudnego wyboru...Gra Under The Waves, będąca listem miłosnym do oceanów, zaprasza do zanurzenia się we wspaniałym podwodnym świecie, ożywionym poetycką mieszanką filmowych efektów wizualnych i przejmującej fabuły. Przeżyj wciągającą historię oczami Stana i poprowadź go przez nieprzewidzianą serię wydarzeń, które zaprowadzą go coraz głębiej w otchłań, będącą odbiciem jego własnej psychiki. Przemierzaj rozległe dno morskie pilotując łódź podwodną Stana i napotykaj piękną dziką przyrodę, jedyne towarzystwo Stana, gdy jest uwięziony we własnym umyśle. Eksploruj jaskinie, wraki i podwodne rośliny w specjalnym kombinezonie Stana, podążając za tajemniczymi przejawami jego wspomnień, aby znaleźć drogę powrotną na powierzchnię i uratować mu życie. Zbieraj materiały i sprzęt rzemieślniczy, który pomoże Stanowi nawigować dalej podczas tej wyprawy odkrywczej. Będziesz musiał odważyć się zejść z utartych szlaków, aby przeżyć hipnotyzujące chwile i dowiedzieć się więcej o tragicznej przeszłości, od której próbuje uciec...

Cechy:

  • Surrealistyczna podróż pod falami - przeżyj poetycką podwodną przygodę o mężczyźnie próbującym przezwyciężyć traumatyczną przeszłość i ocalić własne życie, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Czy Stan kiedykolwiek wypłynie na powierzchnię?
  • Eksploruj morskie głębiny - Pilotuj swoją łódź podwodną nad otchłanią i przepłyń przez jaskinie, wraki i podwodne rośliny w poszukiwaniu fragmentów historii, odpadów, które można uratować, przedmiotów kolekcjonerskich i nie tylko. Twórz sprzęt, który pomoże Stanowi w dalszej eksploracji
  • Podziwiaj piękno oceanu - Zanurz się we wspaniałych podwodnych środowiskach, od niezgłębionych głębin po retro-futurystyczne obiekty, zanurzone w kontemplacyjnej atmosferze ożywionej przez klimatyczną ścieżkę dźwiękową.
  • Unikalna sceneria pełna tajemnic - Odkryj alternatywną rzeczywistość roku 1979, w której retro, science-fiction i fantasy łączą się w pięknie renderowanej grafice.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Under The Waves" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.