CENA: 189,90
64
90
Oszczędzasz 125,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Skybound
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
811949030801
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Baldur's Gate Enhanced Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (5)
Baldur's Gate: Enhanced Edition

Baldur's Gate: Enhanced Edition to zremasterowana i rozbudowana wersja kultowego Baldur’s Gate’a, czyli jednego z najsłynniejszych RPG-ów w historii, stworzonego przez studio BioWare. Za jej opracowaniem odświeżonej wersji stoi studio Overhaul Games, którego szeregi zasilało wielu autorów oryginału. Produkcja została wzbogacona o rozszerzenie zatytułowane Opowieści z Wybrzeża Mieczy, a także o zupełnie nową zawartość oraz szereg technicznych usprawnień.Baldur's Gate: Enhanced Edition zabiera nas w podróż do fantastycznego uniwersum Zapomnianych Krain. W trakcie zabawy wcielamy się w sierotę wychowywaną przez przybranego ojca – Goriona – w bezpiecznych murach twierdzy Candlekeep. Kiedy warownia padła ofiarą ataku ze strony bandytów dowodzonych przez tajemniczego mężczyznę w zbroi, Gorion poniósł śmierć, a nasz podopieczny, będący głównym celem agresorów, został zmuszony do ucieczki w towarzystwie swojej przybranej siostry – Imoen. W ten sposób rozpoczyna się przygoda, podczas której bohater poznaje prawdę o swoim pochodzeniu i przeznaczeniu, przemierza rozmaite miejsca pełne niebezpieczeństw, a także spotyka barwne osobistości, z których wiele może dołączyć do jego drużyny.

Baldur's Gate II: Enhanced Edition

Baldur's Gate II: Enhanced Edition to zremasterowana i rozbudowana wersja gry Baldur's Gate II: Cienie Amn. Produkcję wzbogacono o rozszerzenie pod tytułem Tron Bhaala oraz zupełnie nową zawartość. Za jej opracowaniem stoi natomiast studio Overhaul Games.Akcja gry Baldur's Gate II: Enhanced Edition toczy się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części serii. Po pokonaniu Sarevoka główny bohater (stworzony od podstaw lub zaimportowany z „jedynki”) i jego drużyna zostają porwani przez szalonego maga – Irenicusa – próbującego wykorzystać dla własnych korzyści drzemiącą w nim potęgę. Choć naszemu podopiecznemu udaje się wydostać z jego siedziby, jego przybrana siostra – Imoen – zostaje zatrzymana przez Zakapturzonych Czarodziei, którzy zabierają ją do więzienia zwanego Czarowięzami. Chcąc zwrócić jej wolność, protagonista musi uzbierać olbrzymią ilość złota. Oczywiście to dopiero początek olbrzymiej przygody, która toczy się na nieznanych dotychczas, południowych ziemiach Wybrzeża Mieczy, a dokładnie – w krainie Amn.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Niokwe
Z nami od: 2015/01/04

Niokwe

0 0

Suiram77
masz wersję na switch czy inna konsole? bo natknąłem się na coś takiego w przypadku wersji switch-nie wiem czy dotyczy to innych wersji.
data maj 2020
Problemy zaczęły się od kiedy wkroczylem do lokacji zwącej się Knieja Otulisko.
W pewnym momencie chciałem sobie zapisać grę i był crash.
Po ponownym uruchomieniu gry save zniknął całkowicie, na szczęście miałem kilka zapasowych.
Od kiedy pierwszy raz pojawił się ten błąd, pojawia się o teraz co kilka minut!
Pojawi się przy zapisywaniu, save idzie się paść. Pojawi się podczas rozgrywki, to mogę wgrać ostatniego save.
Oczywiście po każdym komunikacie gra wywala do menu konsoli i trzeba ją włączać na nowo.
(ostatecznie) Problem leży zupełnie gdzie indziej. Mianowicie w Polskim Pakiecie Językowym ściąganym z eshopu (konkretnie chodzi o dubbing, bo polski napisy są do wyboru od razu z poziomu gry).
Trochę poczytałem i poszperałem na stronie wydawcy tego portu, okazuje się że więcej osób miało taki sam problem. Jak się okazało wszystkie opisujące ten problem osoby były z Polski.
Przez polski dubbing w pewnym momencie 4 rozdziału gry wszystkim który z niego korzystali pojawiał się ten błąd co u mnie.
Na razie developer olewa sprawę i nie kwapi się do rozwiązania błędu.
Ludzie znaleźli jednak sposób.
Odinstalowanie całkowite gry, zainstalowanie na nowo bez ściągania pakietu językowego.
Są tego plusy i minusy. Plusem jest to, że jeśli ktoś miał save z 3 rozdziału, to po reinstalacji mógł zacząć od niego i spokojnie grać dalej bez problemu. Niestety save zrobiony w rozdziale 4 już po tym jak konsola się zawieszała będzie powodował ten sam problem
PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH GRAJĄCYCH WE WROTA BALDURA NA SWITCHU:
NIE ŚCIĄGAJCIE POLSKIEGO PAKIETU JĘZYKOWEGO Z ESHOPU!!

Suiram77
Z nami od: 2013/02/18

Suiram77

1 0

bardziej pytanie, posiadam kupioną wersję fizyczną. Gra przy ok 4 rozdziale bg:ee, zaczęła wywalać, Error screen przy próbie zapisu (włącznie z kasowaniem save), i różne inne. Napisałem do beamdog, na razie nic, czy ew. reklamować grę u was?

gizi
Nie to, to tamto.
Z nami od: 2017/01/23

gizi

1 1

Gra jest w pełni spolonizowana! Wystarczy pobrać najnowszy patch .

famma
Z nami od: 2006/11/23

famma

2 0

Nie miałam zielonego pojęcia, czego się spodziewać po tym porcie, ale na szczęście bardzo przyjemnie się gra! :) Chociaż potrzeba chwili, żeby się przyzwyczaić do sterowania padem no ale Baldur to Baldur, można znów po 20 latach zrobić kawałek tutoriala! :P

W opcjach nie ma możliwości zmiany języka - język w grze zależy od języka ustawionego w konsoli (tłumaczenie PL to samo, co na PC). I tu niestety smuteł: po polsku jest TYLKO tekst, nie dźwięki :(

Hellspawn_PGAC
Z nami od: 2011/07/06

Hellspawn_PGAC

2 0

jakby była taka sama polonizacja, jak na PC , to klękajcie narody...