CENA: 259,99
239
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Kalypso Media
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4020628678722
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Disciples Liberation Deluxe Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Disciples: Liberation to dojrzałe, mroczne fantasy RPG z elementami strategii. Oswobodź krainę Nevendaar i odkryj niezliczone historie kryjące się w bogatym świecie, w którym każdy wybór ma konsekwencje, a zły ruch może się okazać śmiertelny.

Odkryj rozdarte wojną krainy i przyłącz się do którejś z różnych frakcji: od ludzkiego imperium pełnego fanatyków religijnych, po mroczne siły nieumarłych dowodzone przez szaloną królową. Zbuduj drużynę i gromadź cenne zasoby, wpływaj na politykę i walcz z brutalnymi bestiami w zawiłych potyczkach turowych. Wybór jest wszystkim i od ciebie zależy, jak napiszesz swoją własną historię.Dzięki zakupowi pudełkowego Disciples: Liberation - Deluxe Edition zyskujesz więcej! Znajdziesz w nim dwa unikalne zestawy zbroi, dwie nowe bronie, Odłamek Emocji dla Avyanny, tapety, kompendium wiedzy, ścieżkę dźwiękową i dwa Pakiety, których można użyć raz na każdą nową sesję gry.

CECHY GRY:
  • Kampania na ponad 80 godzin - monumentalna, mroczna historia w trzech aktach, z ponad 270 zadań i z pięcioma unikalnymi zakończeniami.
  • Zwiedź rozdarty wojną świat - podróżuj przez 4 różne otoczenia, od bujnych lasów po gorące, wulkaniczne doliny lub mroźną tundrę i odkryj sekrety tych ziem.
  • Podróżuj w dobrym towarzystwie - połącz siły z jedną z czterech frakcji, od dumnych elfów po bezlitosne hordy nieumarłych, każda z własnymi motywami i zachętami.
  • Napisz własną historię - wybierz spośród czterech klas o unikalnych zdolnościach i określ swoje własne miejsce, werbując innych, aby dołączyli do twojej sprawy.
  • Buduj bazę - poszukuj cennych zasobów i wykorzystuj wiedzę polityczną, aby zbudować swoje sanktuarium i miejsce na planowanie dalszych ruchów.
  • Walcz o życie - ponad 50 jednostek do zrekrutowania, z których zbudujesz armię dopasowaną do własnego stylu, walcząc zarówno stalą jak i magią w skomplikowanych potyczkach turowych.
  • Wyzwij na pojedynek zabójczych bossów - zmierz się z przerażającymi potworami i bestiami, z których każdy wymaga unikalnej strategii.
  • Twój wybór przeważa nad wszystkim - pozwól, aby twoje decyzje kierowały losem i bezpośrednio wpływały na to, jakim przywódcą zostaniesz.
  • Walcz z przyjaciółmi - staw czoła największemu wyzwaniu i walcz o dominację w dwuosobowych potyczkach w sieci.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

0 0

Moja wypowiedź i ocena dotyczy wyłącznie wersji na ps4. Fajnie mieć grę typowo pecetową na konsoli, ale. No właśnie jest tu dużo "ale". Gra jest bardzo niestabilna. Wyrzuca do systemu z byle powodu i robi to często. Graficznie jest źle. Disciples 3 wygląda dużo ładniej, a ma już ponad 10 lat. Podłoże w grze wygląda jak w grach sprzed 20 lat (z tego co widziałem wersja na pc ma ładne podłoże). Co gorsze na ps4 podłoże potrafi w ogóle zniknąć...Dziwny błąd dotyczy też wyglądu bohaterów czy jednostek. W mieście wyglądają naprawdę ładnie, ale na mapie świata czy polu bitwy wyglądają koszmarnie (kolejna błąd wersji na ps4?). Mimo tego narzekania spędziłem przy grze wiele godzin i dobrze się bawiłem. Fabuła wciąga, bitwy są najlepsze w całej serii, decycje mają poważne i mocno widoczne konsekwencje.