129
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Square Enix
Kod:
5021290084018

Final Fantasy XIV Online Complete Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dla nowicjuszy w FINAL FANTASY XIV Online, ten pakiet jest najbardziej kompletnym wydaniem i zawiera:

FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn
Stwórz własnego, unikalnego bohatera FINAL FANTASY i rozpocznij swoje przygody w krainie Eorzea!

FINAL FANTASY XIV: Heavensward
Wznieś się w przestworza, zakończ tysiącletnią wojnę Dragonsong War i przywróć światło królestwu w tym uznanym przez krytyków rozszerzeniu.

FINAL FANTASY XIV: Stormblood
Dołącz do walki o wolność! Udaj się na Wschód, aby odkryć rozległe, nowe ziemie i zagrać jako dwa dodatkowe zawody ? Czerwonego Maga i Samuraja.

FINAL FANTASY XIV: Shadowbringers
Stań się Ciemnością w najnowszym rozszerzeniu! Rozpocznij kolejny rozdział i graj jako dwie nowe profesje - Łamacz Broni i Tancerz - oraz dwie nowe rasy - Viera i Hrothgar.Zawiera 30-dniowy okres darmowej gry. Można go zastosować tylko raz na każdej platformie na jednym koncie usługi. Ten 30-dniowy okres darmowej gry nie dotyczy platform, na których licencja została już zarejestrowana. Do gry wymagana jest rejestracja użytkownika i subskrypcja usługi.

  • Dostęp do całej zawartości rozszerzeń Heavensward, Stormblood i Shadowbringers, odblokowujących dodatkowe zawody, obszary, zadania fabularne i więcej sposobów eksploracji: latanie, pływanie i nurkowanie.
  • Elastyczny system klas, który pozwala graczom na swobodne przełączanie się pomiędzy różnymi klasami i zawodami, w tym nowymi dodatkami Gunbreaker i Dancer, oraz osiągnięcie nowego pułapu poziomu 80.
  • Wszystkie znaki rozpoznawcze serii FINAL FANTASY, w tym wciągająca fabuła, wiodąca w gatunku grafika i przerywniki filmowe HD w czasie rzeczywistym
  • Solidne funkcje rozgrywki, takie jak zarządzane przez graczy Wolne Kompanie, zróżnicowane funkcje znajdowania stron, pozwalające na łatwe łączenie się w grupy, oraz różnorodne zajęcia w strefie Gold Saucer, zaprojektowane z myślą o dynamicznej społeczności graczy.
  • Wymagające próby, lochy i rajdy dla grup do 24 graczy oraz ekscytująca rozgrywka gracz kontra gracz (PvP) dla grup do 72 graczy
  • Zapierająca dech w piersiach oprawa muzyczna autorstwa uznanych kompozytorów serii FINAL FANTASY
  • Gra międzyplatformowa na Windows PC, Mac i PlayStation®4, z niesamowitym silnikiem graficznym, który zapewnia wysoki poziom szczegółowości i jakości na wszystkich platformach

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Final Fantasy XIV Online Complete Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.