CENA: 189,90
174
90
Oszczędzasz 15,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Atlus
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277042227
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Apokaliptyczna opowieść w unowocześnionej wersji uznanego klasyka ATLUSA. Świat został pochłonięty przez chaos. Demoniczna rewolucja zstępuje do rozbitego Tokio, a wybory, których dokonasz, zadecydują o tym, czy tak już zostanie.

Tokio, rok 200X. Młody licealista spędza całe dnie w błogiej nieświadomości chaosu, który wkrótce ogarnie jego świat. Odrodzenie świata, wydarzenie, którego żaden człowiek nigdy nie był świadkiem, ma miejsce i wymazuje świat do czysta.Chaos ogarnia stolicę Japonii, a to, co kiedyś było tętniącym życiem centrum, teraz jest zrujnowanym piekłem, w którym zbierają się demony z folkloru. Wessani w ten nieprzyjazny świat są nasz młody bohater i jego dwaj koledzy z klasy, którzy zostali rozdzieleni w różnych punktach na kompasie.

Podczas gdy nasz bohater jest nieprzytomny, dwie ciekawe postacie obdarzają go Magatamą, a więc mocą, która pozwoli mu przetrwać ten ciężki trud. Czy to błogosławieństwo, czy przekleństwo, bohater budzi się, by odkryć, że odrodził się jako demon. I tak zaczyna się jego podróż przez post-apokaliptyczne Tokio, gdzie nowi wrogowie i starzy przyjaciele torują sobie krwawą drogę do swoich wizji idealnego świata...

Cechy:
  • Dzisiejszy wróg jest jutrzejszym sprzymierzeńcem - Świat Wiru to bezlitosne miejsce - będziesz potrzebował wszelkiej możliwej pomocy. Werbuj wrogów, odpowiadając na ich pytania i zyskując ich przychylność, lub pozwól interweniować innym demonom. Nawet jeśli nie uda ci się ich przekonać, możesz zdobyć przedmioty lub pieniądze.
  • Stwórz swoją własną armię - zdobywanie poziomów nie jest jedynym sposobem, aby stać się silniejszym. W Katedrze Cieni połącz dwa demony, aby stworzyć jeszcze potężniejszego. Poświęć trzeciego demona, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami, a być może odkryjesz jakieś sekrety.
  • Opanuj system Press Turn, system walki, od którego wszystko się zaczęło - Atakuj wrogów, wykorzystując ich słabości - prosta taktyka, która umożliwia tworzenie złożonych strategii. Rozegraj dobrze swoje karty, a możesz zmieść wrogów z powierzchni ziemi, nie dając im szansy na odwet. Ale popełnij jeden błąd, a może to być twój ostatni

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

4 2

189 zł za tę giereczkę z PS2?

pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

2 2

Czemu cena tej gry momentalnie poszła w górę i to o kilkadziesiąt złotych? To tylko remake z PS2. Czy dodatnie voice actingu tak bardzo obciążyło budżet wydawcy? Ceny nowszych gier potrafią być znacznie niższe.