209
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391891985772
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Sword Art Online Lost Song PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Gra jest bezpośrednim sequelem Hollow Fragment skupiającym się na przygodach uwięzionego w świecie MMO chłopaka o imieniu Kirito oraz jego towarzyszy. Tym razem punktem wyjścia dla historii jest nowy update do gry sieciowej zawierający nowe lokacje, przede wszystkim latające kontynenty. W kontynuacji pojawiają się nowi bohaterowie. Są to np. Seven, rosyjski naukowiec interesujący się tematem wirtualnej rzeczywistości, Rain, młoda dziewczyna, która dołącza do Kirito w wyniku pewnych wydarzeń, i Sumeragi, członek gildii Shamrock i zarazem ochroniarz Seven.Lost Song w kwestii rozgrywki odchodzi od formuły poprzedniej części. Tym razem bowiem system walki jest bardziej zręcznościowy, choć znane elementy takie jak levelowanie, drzewka umiejętności, modyfikacje broni i questy pozostały. Spośród nowości wymienić można kilka rzeczy. Jedna z nich to możliwość kontrolowania innych postaci (tych jest blisko dwadzieścia). Druga dotyczy latania. Otóż w nowej krainie nasi podopieczni otrzymują skrzydła, które pozwalają im łatwiej eksplorować przestworza. Co więcej, w powietrzu mogą też walczyć.

Na uwagę zasługuje też magia. Umiejętności podopiecznych można przełączać między tymi ‘zwykłymi’ i magią. Rodzaj broni i zaklęć zależy od rasy bohatera.

Lost Song posiada sieciowy multiplayer. Cztery osoby mogą brać udział we wspólnych eskapadach. Są też lobby, w których spotkać się może maksymalnie szesnastu graczy.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sword Art Online Lost Song" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.