139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 02/09/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Curve Digital
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760886684
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

The Ascent PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Ascent to strzelanka RPG z widokiem z perspektywy pojedynczego gracza i kooperacji, rozgrywająca się w cyberpunkowym świecie Veles.

Witamy w arkologii Grupy Ascent, korporacyjnej metropolii rozciągającej się wysoko w przestworzach i wypełnionej stworzeniami z całej galaktyki. Wcielasz się w postać robotnika, zniewolonego przez firmę, do której należysz ty i wszyscy inni w twojej dzielnicy. Pewnego dnia zostajesz nagle wciągnięty w wir katastrofalnych wydarzeń: Grupa Ascent z nieznanych przyczyn zamyka działalność, a przetrwanie twojej dzielnicy jest zagrożone. Musisz chwycić za broń i wyruszyć na nową misję, aby dowiedzieć się, od czego to wszystko się zaczęło.Należysz do korporacji. Czy możesz przetrwać bez niej?

Cechy:

  • GRAJ SAMODZIELNIE LUB W KOOPIE Rozegraj całą grę w pojedynkę lub współpracuj z maksymalnie trzema znajomymi w trybie kooperacji lokalnej lub sieciowej
  • WYBUCHOWY STRZELEC Celuj nisko lub wysoko, zmieniaj broń i wyposażaj się w śmiercionośne gadżety, osłaniaj się, wykorzystuj zniszczalne otoczenie i dostosowuj taktykę do nowych przeciwników.
  • ELEMENTY RPG Dostosuj swoją postać do swojego stylu gry dzięki cybernetycznemu oprogramowaniu. Przydzielaj nowe punkty umiejętności w miarę zdobywania kolejnych poziomów i wypróbuj różne ulepszenia, aby pokonać wrogów na nowe, kreatywne sposoby.
  • WIBRUJĄCY CYBERPUNKOWY ŚWIAT Poznaj nowych sojuszników i wrogów oraz znajdź łupy, eksplorując tętniący życiem świat The Ascent i jego różnorodne dzielnice, od głębokich slumsów po luksusowe sfery.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Ascent" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.