<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259,90
249
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810023037910
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

The Legend of Heroes Trails from Zero Deluxe Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
The Legend of Heroes: Trails from Zero [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę w wersji podstawowej
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • miniksiążkę - artbook

Lloyd Bannings wraca do rodzinnego miasta, aby pójść w ślady zmarłego brata i wstąpić do policji w Crossbell. Zostaje jednak przydzielony do nowego oddziału, zwanego Sekcją Wsparcia Specjalnego, która wykonuje dziwne prace i pomaga ludziom w potrzebie. Ale on i jego nowi koledzy z drużyny powoli odkrywają, że ich tętniące życiem miasto skrywa mroczne przestępcze podbrzusze... a także kilka strasznych sekretów.Poznaj Crossbell w tym ekscytującym rozdziale znanej serii The Legend of Heroes! W miejscu, gdzie toczą się walki terytorialne między Imperium Erebonianów a Republiką Calvard, Crossbell rozwinęło się w dobrze prosperujące miasto-państwo i jeden z głównych ośrodków gospodarczych kontynentu.

Po trzech latach nieobecności w rodzinnym mieście Lloyd Bannings wraca, aby pójść w ślady zmarłego brata i wstąpić do policji w Crossbell. Po przybyciu na miejsce dowiaduje się jednak, że został przydzielony do Sekcji Wsparcia Specjalnego, nowego wydziału zajmującego się drobnymi pracami i mniejszymi zleceniami. Poznaje swoich nowych kolegów z drużyny, wśród których są Elie MacDowell, wnuczka burmistrza miasta, Randy Orlando, kobieciarz, były żołnierz, oraz Tio Plato, młody geniusz techniki.

Choć ich wydział jest wyśmiewany przez media i lekceważony przez resztę CPD, Lloyd i jego przyjaciele nie ustają w walce o to, by ich miasto stało się lepszym miejscem. Jednak powoli stają twarzą w twarz z przestępczą korupcją, która ogarnia ich miasto. Nie wiedzą, jak głęboko sięgają cienie Crossbell City...

Cechy:

  • Witamy w Crossbell - w tym kultowym mieście-państwie rozpoczyna się ekscytujący wątek fabularny w uniwersum Trails! Poznaj bogaty i odświeżony świat gry, który jest pełen tajemnic i przygód.
  • Dopracowana taktyka - Walka strategiczna została dopracowana, co zaowocowało bogatą, satysfakcjonującą rozgrywką taktyczną. Wykorzystaj potężne umiejętności i pracę zespołową, aby pokonać swoich przeciwników!
  • Twoje miasto, twoja historia - funkcje takie jak tryb szybkiej rozgrywki i tryb pomijania pozwalają dostosować wrażenia z gry do własnych preferencji i szybko przejść przez bitwy, aby skupić się na otaczającej cię historii i wydarzeniach.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

4 1

Bardzo dobra gra, ale z PSP. 299 zł za coś takiego to naprawdę jakiś odpał.