159
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5021290086401
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Trials of Mana PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Trials of Mana to kompletny remake trzeciej odsłony jRPG-ów akcji spod szyldu Mana (jap. Seiken Densetsu), za którego produkcję odpowiada japońska firma Square Enix. Cykl rozpoczął życie w 1991 roku na przenośnym Game Boyu jako spin-off serii Final Fantasy, mocno inspirowany grą The Legend of Zelda. Nowa seria osiągnęła szczyt popularności na konsoli SNES, na której ukazały się jej dwie najważniejsze i najlepiej oceniane części – Secert of Mana oraz Trials of Mana.

Wraz z premierą Legend of Mana na pierwszym PlayStation w 1999 roku marka zaczęła popadać w zapomnienie. Po kilkunastu latach, głównie dzięki wiernym fanom, Square Enix zaczął sobie jednak o niej przypominać, oferując mobilne reedycje oraz remaki, takie jak Secret of Mana z 2018 roku na PlayStation 4, PlayStation Vitę i PC.Trials of Mana zabiera nas do świata, w którym słowo Mana używane jest do określania eterycznej i wszechobecnej energii, stworzonej przez boginię, która wykuwając magiczny miecz, uratowała świat przed ośmioma boskimi bestiami. Po dokonaniu tego heroicznego czynu usnęła i zamieniła się w Drzewo Many. Historia rozgrywa się na długo po tych wydarzeniach, kiedy to do życia budzą się ponownie pokonane monstra, a Mana zaczyna znikać z powierzchni ziemi, kończąc tym samym epokę pokoju i dobrobytu. W trakcie zabawy śledzimy losy kilku różnych bohaterów, których ścieżki krzyżują się ze sobą w niespodziewany sposób.

Trials of Mana jest klasycznym RPG-iem akcji, w którym wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Podczas zabawy kontrolujemy kilku różnych bohaterów dysponujących unikalnymi stylami walki i atakami. Ich umiejętności oraz siła opisane są szeregiem statystyk, na które wpływa ekwipunek. W czasie gry pokonujemy wiele typów przeciwników, w tym potężnych i górujących nad nami bossów.

W przeciwieństwie do wydanego w 2018 roku remaku Secret of Mana, Trials of Mana dysponuje znacznie większym budżetem, który pozwolił twórcom zaoferować aktorski dubbing postaci, nową ścieżkę dźwiękową, a także wysokiej jakości trójwymiarową oprawę graficzną, starającą się zachować styl i klimat dwuwymiarowego oryginału.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Trials of Mana" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.