CENA: 249,99
229
90
Oszczędzasz 20,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290075559
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

World of Final Fantasy Limited Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (3)
Wyrusz na przygodę inną niż wszystkie do tej pory! World of Final Fantasy® to pełna uroczej grafiki gra, która przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym, którzy ciągle czują się dziećmi. Fabuła gry skupia się na dwójce rodzeństwa, które wyrusza w podróż do tajemniczej krainy, by odnaleźć swoje zagubione wspomnienia.W tym osobliwym świecie, w którym układanie rzeczy na swoich głowach jest kompletnie normalną rzeczą, młodzi poskramiacze potworów napotkają nowych przyjaciół i znanych z serii Final Fantasy bohaterów, równocześnie odkrywając prawdę o swojej przeszłości. Gracze będą kolekcjonować i hodować ikoniczne stwory, a także walczyć z nimi grupując swoich podopiecznych w zabawnie wyglądające, ale skutecznie walczące „wieże”.

Główne cechy gry:
  • Nowe podejście do klasycznych walk – opanuj nowy system walki, w którym gracze wykorzystywać mogą złapane przez siebie potwory, by tworzyć potężne wieże do walki z wrogami. Wykorzystuj rozmiar i cechy potworów, rozkazuj im i wygrywaj bitwy!
  • Modyfikuj, ewoluuj i dosiadaj – zrób użytek z nieskończonych opcji modyfikacji, przemieniając potwory w zmieniające statystyki magicite, awansuj je i ewoluuj, by zdobyć nowe umiejętności, albo po prostu dosiadaj ich, by podróżować szybciej po bezdrożach tego niemalże zabawkowego świata.
  • Świat pionowych możliwości – zanurz się w pionowo ułożone podziemia i wykorzystuj umiejętności potworów oraz efekty magicite, by pokonywać przeszkody i rozwijać się. W świecie, w którym wszystko układa się jedno na drugim, ogranicza cię tylko niebo!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Bauer
Z nami od: 2003/03/06

Bauer

0 1

Z wiadomych wzgledow nie zwracam uwagi na tutejsze minusy, ale powaznie: kim trzeba byc, zeby dawac kciuk w dol komus, kto tylko napisal neutralnie, ze kupil sobie w Ultimie gre z artbookiem? Zazdrosne polaczki...

Bauer
Z nami od: 2003/03/06

Bauer

1 3

Wlasnie te edycje tu kupilem i przegladam sobie artbooka w wolnych chwilach. Rzeczywiscie bardzo fajny i klimatyczny

Sebatrox
Z nami od: 2014/07/09

Sebatrox

3 0

o jaki fajny artbook. muszę powiedzieć bauerowi na pewno się ucieszy bo chyba nie widział tej edycji