179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nacon
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3665962002881
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Tennis World Tour 2 PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Tennis World Tour 2 to kolejna odsłona symulatora tenisa ziemnego, opracowana przez studio Big Ant. Autorzy, którzy przejęli pałeczkę po odpowiedzialnym za poprzednie części zespole deweloperskim Breakpoint Studio, zdobyli doświadczenie w tworzeniu gier sportowych podczas produkcji cyklu AO Tennis.Nowe studio opracowało wiele elementów składowych Tennis World Tour 2 od podstaw, sugerując się opiniami graczy. W grze ponownie główny nacisk położono na realizm, ale oferując jednocześnie bardziej dynamiczną rozgrywkę. Usprawniono mechanikę serwisu, a przy uderzeniach wymagana jest od gracza większa precyzja i odpowiednie wyczucie. Tym samym wraz ze zwiększeniem tempa meczów gra stała się bardziej wymagająca.

W grze można wziąć udział w trybie kariery, w którym próbujemy stać się gwiazdą wielkiego formatu pokroju Pete’a Samprasa czy Andre Agassiego. Podczas rozgrywki sami decydujemy o używanym sprzęcie czy podpisywaniu umów ze sponsorami.

W Tennis World Tour 2 możemy wcielić się w 38 światowych gwiazd tenisa, wśród których znalazły się takie nazwiska, jak Roger Federer, Rafael Nadal czy Ashleigh Barty.

Tennis World Tour 2 oferuje rozgrywkę zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu graczy (przez sieć lub na wspólnym ekranie). Po raz pierwszy w serii wprowadzono możliwość rozegrania debla ze znajomymi – zarówno przez internet, jak i w trybie lokalnym, oraz nowy format Tie Break Tens, w którym rozgrywane są jedynie mecze rozstrzygające (wygrywa w nich ten zawodnik, który pierwszy zdobędzie 10 punktów i będzie prowadził przynajmniej dwoma).

Swoich sił można również spróbować w szybkich i rankigowych meczach.

Grafika w Tennis World Tour 2 została usprawniona względem poprzedniej odsłony. Przede wszystkim dodano nowe animacje i dopracowane te istniejące. Wiernie odwzorowano atmosferę panującą podczas meczu, istniejące w rzeczywistości korty, takie jak Manuel Santana w Madrycie czy OWL Arena w niemieckim Halle, oraz zachowania zawodników i zawodniczek.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
EntuzjastaPlayStation
Japończycy rządzą!
Z nami od: 2009/12/09

EntuzjastaPlayStation

1 0

Grę otrzymałem na kilka dni przed jej oficjalną premierą, więc sklep Ultima.pl znowu się spisał na medal. Tenis ziemny obok piłki nożnej i siatkówki oraz skoków narciarskich stał się w naszym kraju bardzo popularny. Sam lubię oglądać transmisje zarówno pań jak i panów. Obecnie posiadam AO Tennis 2 jak i Tennis World Tour 2 i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Obie gry mają polską wersję językową w postaci polskich napisów, więc nie ma problemu. W AO Tennis 2 jest więcej gwiazd WTA, a w Tennis World Tour 2 przeważają gwiazdy ATP, czyli panowie. Kto lubi, niech kupuje. Naprawdę polecam.