<
179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Numskull Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056280417620

Gearshifters Collector's Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość pudełka:

  • Gra Gearshifters
  • Naszywka
  • Ścieżka dźwiękowa
  • 4 x karty z Artami

Zręcznościowa strzelanka typu rogue-lite. Steruj, dryfuj, obracaj się, rozbijaj i strzelaj przez fale wrogich pojazdów. Wyrusz na wojnę przeciwko ekstremalnie maszynowym bossom. Rozbuduj i dostosuj swój taktyczny ładunek modyfikacji samochodowych, obrony i broni do każdej zdradzieckiej misji transportowej. Jedź. Zniszcz. Płać. Ulepszaj!Cywilizowany świat przestał istnieć, a drogi pomiędzy upadłymi osadami są rządzone przez zwalczające się syndykaty gangów. Szlaki są zdradliwe, ale towary i przedmioty o wysokiej wartości nadal muszą być transportowane, za odpowiednią cenę.

Gearshifters to gra o wysokiej intensywności z widokiem z góry, łącząca klasyczną rozgrywkę zręcznościową typu shoot-em-up z elementami rogue-like.

Cechy:

  • PROWADŹ - Wykorzystaj precyzyjne sterowanie i biegłe umiejętności prowadzenia pojazdu, aby ścigać się wokół wrogów, unikać nadlatujących pocisków i wyprowadzać intensywne ataki. Wysokooktanowa akcja na każdym zakręcie, poślizgu i obrocie.
  • DESTROY - Pokonaj bezprawne frakcje, które zdominowały dystopijną Europę przyszłości w fabule składającej się z pięciu aktów. Zlikwiduj ich obłąkanych, ciężko uzbrojonych bossów.
  • ZBIERAJ PŁACĘ I DOPRACOWUJ - Wykonuj niebezpieczne misje dostawcze, aby zapewnić bezpieczne dotarcie cennego ładunku. Otrzymuj wynagrodzenie i modyfikuj swój samochód, wybierając spośród 100 odblokowywanych modyfikacji ofensywnych, defensywnych, kosmetycznych i związanych z osiągami.
  • WYBUCHOWE DOSTAWY - Rozszerzaj swoje terytorium na cały postapokaliptyczny kontynent. Tylko najbardziej wykwalifikowani Gearshifterzy mogą pokonać najbardziej niebezpieczne trasy i dotrzeć do tajemniczej Cytadeli. Sprawdź swoje umiejętności w trybach gry Standard, Casual i Perma-Death.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Gearshifters Collector's Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.