Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299,90
179
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3307216269731
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Crew Motorfest PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Witamy w Motorfest, gdzie doświadczycie ogromnych przeżyć rajdowych! Samodzielnie lub ze znajomymi odkrywajcie zapierający dech w piersiach otwarty świat hawajskiej wyspy O’ahu. Rywalizujcie w emocjonujących wyścigach, bierzcie udział w zawodach tematycznych, zbierajcie kultowe samochody i nie tylko! Znajdziecie tu setki maszyn do dyspozycji i mnóstwo okazji do wykazania się swoimi talentami.ODKRYWAJCIE TĘTNIĄCY ŻYCIEM OTWARTY ŚWIAT HAWAJÓW
The Crew™ Motorfest przybywa do najbardziej niesamowitego miejsca na Ziemi: hawajskiej wyspy O’ahu. Weźcie udział w szybkich wyścigach ulicami Honolulu, wypróbujcie swoje zdolności w jeździe po wulkanicznych bezdrożach lub też stańcie się mistrzami perfekcyjnie wyprofilowanych wiraży.

ŚWIĘTUJCIE NAJRÓŻNIEJSZE OBLICZA KULTURY SAMOCHODOWEJ
Wielka różnorodność emocjonujących atrakcji motoryzacyjnych pozwalających dowolnie bawić się samochodami! Odkryjcie playlisty i dajcie się wciągnąć kampaniom tematycznym, dzięki którym zanurzycie się w ekscytującym świecie kultury samochodowej z amerykańskimi bestiami, ulicznymi wyścigowcami w japońskim stylu i legendarnymi maszynami z przeszłości!

ZBIERAJCIE NAJBARDZIEJ KULTOWE SAMOCHODY
Rywalizujcie w emocjonujących wyścigach samochodowych, popisujcie się swoim stylem, zbierajcie kultowe maszyny i nie tylko! Wygrywajcie w każdym wyzwaniu motoryzacyjnym i stwórzcie kolekcję najbardziej kultowych samochodów, jakie kiedykolwiek stworzono.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Crew Motorfest" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.