<
129
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 31/12/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Happy Volcano
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056208817259
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

You Suck at Parking PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
You Suck at Parking to jedyna gra wyścigowa, w której Twoim celem jest zatrzymanie się. Dostosuj swoją jazdę w tym stale rozwijającym się symulatorze parkowania. Czy dryfujesz przez życie, czekając na kolejny przystanek? Chcesz wjechać powerlidem na miejsce parkingowe? You Suck at Parking to gra właśnie dla ciebie! Ciągle aktualizowana zawartość! Więcej samochodów? Więcej biomów z WIELOMA torami?! Więcej opcji personalizacji?! W pełni rozwinięty edytor poziomów?! Więcej, no cóż, wszystkiego?!Cechy gry:

  • Zaparkuj - Przygotuj się na udział w najbardziej ekstremalnym parkowaniu na świecie w grze You Suck at Parking, jedynej grze, w której twoje umiejętności prowadzenia samochodu nie są tak ważne jak umiejętności parkowania równoległego.
  • Ścigaj się z czasem, aby zaciągnąć hamulec ręczny na ponad 100 dzikich poziomach o coraz wyższym stopniu trudności.
  • Pedał do metalu! - Wściekle szybka jazda do wyznaczonego miejsca parkingowego nie tylko sprawi, że zachowasz zimną krew, spokój i opanowanie, ale także odblokuje nowe opcje personalizacji, dzięki którym będziesz mógł ulepszyć swój samochód.
  • Bij rekordy świata - Chcesz pokazać światu swoje umiejętności jazdy od zera do sześćdziesięciu? Chcesz udowodnić, że naprawdę jesteś warty miejsca numer jeden? Wspinaj się po światowych tablicach liderów i udowodnij znajomym, że naprawdę masz moc, aby się zatrzymać. Może nie świat, ale przynajmniej samochód.
  • Parkowanie dla wielu graczy - Utknąłeś w wyścigu szczurów i chcesz zobaczyć, kto wyjdzie na prowadzenie między tobą a twoimi przyjaciółmi? Daj im popalić w trybie wieloosobowym i walcz o miejsce na podium!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "You Suck at Parking" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.