129
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264375417
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Alex Kidd In Miracle World DX PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przeżyj na nowo klasykę z Alexem Kiddem w Miracle World DX!

Od czasu swojego pierwszego pojawienia się w 1986 roku w grze Alex Kidd in Miracle World. Ikoniczny Alex Kidd powraca, by rozbijać skały, zbierać monety i mierzyć się z bossami w grze Alex Kidd in Miracle World DX!Zawierając wszystkie poziomy z oryginalnego tytułu, jak również zupełnie nowe poziomy, które rozszerzają historię Alexa Kidda, przeżyj Miracle World tak, jak nigdy wcześniej go nie widziałeś, z nowymi animacjami, szczegółami graficznymi i ulepszeniami rozgrywki.

Oprócz wszystkich oryginalnych, klasycznych walk z bossami, tryb Boss Rush daje wam szansę na przeżycie niekończącej się akcji z bossami!

Możecie również wskoczyć prosto do oryginalnego klasyka za naciśnięciem jednego przycisku dzięki Retro Mode! W każdym momencie rozgrywki możecie przełączać się pomiędzy ulepszoną grafiką a odtworzeniem oryginalnego stylu artystycznego!

Cechy:
  • Odrodzona legenda - Zanurz się w oszałamiającym odtworzeniu postaci Alexa Kidda w Miracle World, z nową, uderzającą grafiką i lepszym, bardziej płynnym sterowaniem.
  • Nowe tryby - Nowe tryby, takie jak "Classic Mode" i "Boss Rush Mode", będą dostępne dla graczy równolegle do standardowej rozgrywki.
  • Nowe poziomy - poznaj nowe poziomy, które rozszerzają fabułę oryginału i zawierają nowe rodzaje wrogów i pojazdów.
  • Alternatywne walki z bossami - nowa i ulepszona mechanika walk z bossami z bardziej intuicyjną walką
  • Tryb klasyczny - przeżyj oryginalną grę z walkami z bossami, dialogami, poziomami i funkcjami identycznymi jak w oryginalnej wersji na Master System
  • Nowa i zremasterowana muzyka - szeroki wachlarz przerobionych utworów muzycznych, a także zremasterowane utwory z oryginalnej, klasycznej gry!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Alex Kidd In Miracle World DX" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.