CENA: 219,90
134
90
Oszczędzasz 85,00
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Anuman
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760156483634
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Asterix & Obelix XXL 3 Limited Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (2)
Wydanie Limited Edition obejmie grę i figurki Asterixa i Obelixa.Jest rok 50 przed Chrystusem. Cała Galia została podbita przez Rzymian… Cała?! Nie! W pewnej osadzie nieugięci Galowie wciąż jeszcze stawiają opór najeźdźcy. A legioniści z rzymskich garnizonów stacjonujących w warownych obozach Rabarbarum, Akwarium, Relanium i Delirium nie mają lekkiego życia.

W małej galijskiej wiosce panuje spokój, a jej mieszkańcy zajmują się swoimi codziennymi sprawami. Dwaj bohaterowie, Asteriks i Obeliks, polują na dziki, kowal i sprzedawca ryb toczą spory, wódz plemienia paraduje zaś po okolicy na swej tarczy.

Pewnego dnia Panoramiks, miejscowy druid, otrzymuje list. Jego nadawczynią jest Avina Gandir, najwyższa kapłanka Thule! Pisze z ostrzeżeniem o wielkim niebezpieczeństwie, które grozi jego ludowi, i prosi, by zmienił miejsce ukrycia tajemniczego menhiru…

Wyrusz na emocjonującą przygodę i zanurz się w świecie Asteriksa! W pojedynkę lub ze znajomymi zwiedzaj regiony starożytnego Rzymu, by poznać sekrety Kryształowego Menhiru i jego niesamowitych mocy!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
AdiK73
Z nami od: 2004/11/01

AdiK73

1 0

Super fajna platformówka. Może nie dorównuje takim produkcjom jak Ratchet, Jak czy Sly ale zabawa jest przednia. Mało jest takich platformówek do ogrania i miła odskocznia od poważniejszych tytułów. Godna polecenia.

Przemysław
Z nami od: 2019/12/03

Przemysław

0 0

Odsłona zupełnie inna od swoich poprzedników co jest jednak trochę na minus, aczkolwiek nadal potrafi sprawić wiele frajdy. Bardzo przyjemna rozgrywka dla 2 graczy. Oprawa graficzna fajna, dobrze odzwierciedlone postaci. Wydanie zawiera dodatkowo figurki, dość małe, ale są dobrze wykonane.