149
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Meridiem
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8437020062879
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Fury Unleashed Bang!! Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Fury Unleashed [Bang!!! Edition] zawiera:

  • Grę Podstawową
  • Specjalną okładkę
  • Brelok do kluczy z bossem Hive Queen

Fury Unleashed powstało z połączenia inspiracji współczesnymi platformówkami roguelite, takimi jak Dead Cells czy Rogue Legacy, z nostalgicznymi wspomnieniami oldschoolowych platformówek, takich jak Contra czy Metal Slug.Spędziliśmy pięć lat na dopieszczaniu naszego dzieła, aby upewnić się, że twoje doświadczenie z grą będzie równie pamiętne jak te tytuły i naprawdę wierzymy, że nie będziesz zawiedziony.

Cechy:

  • Wiecznie zmieniający się komiks - Poznaj strony żywego komiksu, gdzie tusz jest twoim najcenniejszym zasobem, a każdy pokój to panel komiksowy. Dowiedz się, dlaczego John Kowalsky, autor uznanej serii Fury Unleashed, przeżywa kryzys kreatywności i sprawdź, czy możesz mu pomóc się z nim uporać.
  • System combo wpływający na rozgrywkę - Zabijaj wrogów wystarczająco szybko, aby uwolnić swoją furię i rozerwać wszystko na swojej drodze bez otrzymywania obrażeń. Naucz się grać bezbłędnie i pokonaj całą grę w jednym epickim combo!
  • Opcje dostosowywania gry - Wybierz wymagający tryb Hard, który sprawdzi Twoje umiejętności, lub tryb Easy, w którym możesz dostosować parametry trudności do swoich upodobań. Idź solo lub przyprowadź przyjaciela na lokalną lub internetową sesję kooperacyjną. Wybierz umiejętności swojego bohatera, aby dopasować je do swojego stylu gry, dostosuj jego wygląd, a nawet zastąp jego twarz własną grafiką!
  • Roguelite z miękką permadeath - Odkryj światy stworzone dzięki mieszance ręcznie projektowanych poziomów i algorytmów generowania proceduralnego. Wybieraj najlepsze przedmioty, które pomogą ci w przejściu gry i odblokuj trwałe ulepszenia, gdy będziesz ginąć w kolejnych przejściach
  • Unikalne ustawienia - Rozgrywaj się na stronach wizualnie odmiennych komiksów, z których każdy ma własnych wrogów, i pokonaj łącznie 40 bossów. Wszystko przy akompaniamencie epickiej ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Adama Skorupę i Krzysztofa Wierzynkiewicza, twórców muzyki do Wiedźmina, Bulletstorma i Shadow Warrior 2.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fury Unleashed Bang!! Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.