239
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Eastasiasoft
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
0080101011709

Soldner-X 2 Final Prototype Definitive Edition Limited Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Edycja zawiera:
  • Söldner-X 2 Definitive Edition Collector’s Box
  • Söldner-X 2 Definitive Edition Game (region free)
  • Söldner-X 2 Definitive Edition Manual
  • Söldner-X 2 Definitive Edition Original Soundtrack (2CD)
  • Söldner-X 2 Definitive Edition Poster
  • Söldner-X 2 Definitive Edition Numbered Certificate

Soldner-X 2: Final Prototype to strzelanka z gatunku side-scroll, w której zasiadamy za sterami futurystycznego statku. Stawiając czoła kolejnym przeciwnikom, musimy nie tylko ich nieustannie eliminować, ale i unikać wystrzeliwanych pocisków. Za produkcję wersji na PlayStation 3 odpowiada studio SideQuest.

Tytuł pod względem fabularnym stanowi bezpośrednią kontynuację pierwszej odsłony Soldner X – ludzkość ponownie została zaatakowana przez tajemniczych najeźdźców, a odział, w którego skład wchodzi główny bohater jest jedynym, który może powstrzymać inwazję. Opowiedziana historia stanowi jednak jedynie tło, a w centrum rozgrywki znajduje się niczym nieskrępowana, dynamiczna akcja. Przejmując kontrolę nad sterami, od razu jesteśmy rzucani na pole bitwy pełne niezbepiecznych przeciwników.Gra została zrealizowana w formule klasycznego, dwuwymiarowego side-scrollera – na nieustannie przewijającym się ekranie pojawiają się kolejni wrogowie, których musimy wyeliminować, przy okazji zbierając wszelkie bonusy oraz ulepszenia. Na końcu każdego z siedmiu dostępnych poziomów na gracza czeka boss, wymagający zastosowania specjalnej taktyki. Rozgrywkę utrudnia dodatkowo fakt, że każdy z napotykanych przeciwników wystrzeliwuje ogromną ilość pocisków – aby ich uniknąć, musimy wykazać się dużą zręcznością oraz precyzją. Całość została wyposażona w system, który dopasowuje się jednak do naszych umiejętności, z każdym poziomem sobie więc ostatecznie poradzimy. Tytuł oferuje możliwość grania samodzielnie lub w trybie kooperacji z innymi osobami.

Oprawa wizualna stanowi połączenie grafiki dwu- i trzywymiarowej, zaś całość w wersji na PlayStation 3 została zrealizowana w typowym dla wyobrażeń o przyszłości styluNa szczególną uwagę zasługują efekty takie jak wybuchy – niezwykle barwne, towarzyszą nam praktycznie przez całą rozgrywkę. Soldner-X 2: Final Prototype opatrzona także ciekawą ścieżką dźwiękową – podczas zabawy, możemy wysłuchać blisko 30 unikalnych utworów. Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/soldner-x-2-final-prototype/z34177

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Soldner-X 2 Final Prototype Definitive Edition Limited Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.