Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259,90
209
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Focus Entertainment
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3512899966949
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 16 lat
:
:

Banishers Ghosts of New Eden PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
New Eden, rok 1695. Antea Duarte i Red mac Raith są kochankami i Pogromcami – łowcami duchów, którzy przysięgli chronić żywych przed zagrożeniem ze strony widm i upiorów. Po ich katastrofalnej ostatniej misji Antea zostaje śmiertelnie ranna, stając się jednym z duchów, których nienawidzi. W nawiedzonej dziczy Ameryki Północnej para desperacko szuka sposobu na rozwiązanie tej sytuacji.

Zanurz się w pięknej, intymnej i potężnej historii między dwojgiem nieszczęśliwych kochanków. W roli Pogromców stań się częścią życia społeczności regionu New Eden i rozwiązuj przypadki nawiedzenia w mistycznym, bogatym w historie i pełnym tajemnic świecie, nękanym przez nadprzyrodzone stworzenia i starożytne tajemnice. Użyj swojego sprytu lub połącz duchowe moce Antei i arsenał Reda, aby pokonać i wygnać dusze dręczące żywych.W trakcie przygody będziesz podejmować trudne decyzje, które dramatycznie wpłyną na Twoją historię i losy mieszkańców New Eden – zarówno tych żywych, jak i błąkające się dusze. Jak bardzo jesteś w stanie nagiąć swoją przysięgę walki z duchami ze względu na swoją ukochaną, która stała się jednym z takich duchów?

Banishers: Ghosts of New Eden to najnowsza gra francuskiego studia Don’t Nod Entertainment, znanego między innymi z serii Life is Strange czy klimatycznego erpega Vampyr. Zamów ją już teraz w wydaniu pudełkowym, aby otrzymać DLC z Zestawem Tułacza, w skład którego wchodzi strój Tułacza oraz Cortador i Ascuę, legendarne bronie od dawno zaginionego, słynnego pogromcy.

CECHY GRY:

  • Graj jako Antea i Red i walcz z siłami nadprzyrodzonymi za pomocą magii, konwencjonalnej broni i duchowych mocy
  • Odblokuj nowy ekwipunek i umiejętności, aby wyzwolić pełną moc Pogromców
  • Odkryj starożytne zagadki i ukryte sekrety mistycznego, bogatego w historie i pełnego tajemnic świata
  • Jak zwykle w grze studia DON’T NOD, dokonuj znaczących i moralnie niejednoznacznych wyborów, które wpływają na historię, świat i losy wszystkich postaci, martwych lub żywych.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Banishers Ghosts of New Eden" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.