179
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Saber Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760886189
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Evil Dead The Game PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
EVIL DEAD: THE GAME JEST OSTATECZNYM DOŚWIADCZENIEM W TRYBIE MULTIPLAYER... I JEST ODJAZDOWA!Wciel się w postać Asha Williamsa lub jego przyjaciół z kultowej serii Evil Dead i współpracuj w grze pełnej niesamowitych akcji w trybie kooperacji i PVP! Graj jako drużyna czterech ocalałych, eksplorując, plądrując, zarządzając strachem i znajdując kluczowe przedmioty, aby zapieczętować wyrwę między światami w grze inspirowanej wszystkimi trzema oryginalnymi filmami Evil Dead oraz serialem telewizyjnym Starz Ash vs Evil Dead.

Cechy:

  • IKONICZNE POSTACIE - Wciel się w postacie z całego uniwersum Evil Dead, takie jak Ash, Scotty, Lord Arthur, Kelly Maxwell, Pablo Simon Bolivar i wielu innych, z nowymi dialogami w wykonaniu Bruce'a Campbella i innych!
  • GRAJ JAK DOBRO LUB ZŁO... - Walcz za siły dobra lub przejmij kontrolę nad potężnym demonem Kandarianem, który poluje na Asha i innych graczy, opętując jednocześnie umarlaków, otoczenie, a nawet samych ocalałych, aby połknąć ich dusze!
  • PRZERAŻAJĄCE WIZUALIZACJE Niezależnie od tego, czy rozdzierasz Deadita na pół za pomocą słynnej piły łańcuchowej Asha, czy latasz po mapie jako Demon Kandarian w postaci ducha, gra oddaje wygląd i klimat serii Evil Dead w całej okazałości, z realistyczną oprawą wizualną i opartym na fizyce systemem gore, który ożywia horror!
  • TO... JEST MÓJ BOOMSTICK Wyceluj swoją strzelbę z krótką lufą, piłę łańcuchową, tasaki i inne narzędzia, aby dokonać przerażająco makabrycznej przemocy na armiach ciemności.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Evil Dead The Game" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.