169
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Focus Home Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3512899123830
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Necromunda Hired Gun PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wybieraj swoje kontrakty. Poluj na swoje cele. Zbieraj nagrody.

Necromunda: Hired Gun jest szybka i brutalna, dając ci nieskończoną ilość opcji, jak angażować swoich wrogów. Biegaj po ścianach, skacz podwójnie, korzystaj z haka zamontowanego na nadgarstku, aby pędzić w kierunku wrogów, rozbrajać ich lub unikać - a to wszystko przed ulepszeniami. Wszystko, od mózgu, przez nogi, po psa, możesz ulepszać, zbierając pieniądze z kontraktów.Twój cyber-mastiff jest twoim jedynym prawdziwym towarzyszem - pół-pies, pół-robot, gotowy zabić dla ciebie w zamian za smakołyki. Ostrzega cię przed wrogami, może ich zabić jednym ugryzieniem w kark i generalnie pilnuje twoich pleców. W zamian możesz utrzymać go w zdrowiu i kondycji dzięki najlepszym wzmocnieniom, jakie można kupić za pieniądze.

Cechy:
  • Brutalny FPS w szybkim tempie - Przemierzaj ocean zbrodni i korupcji, aby jako bezlitosny najemnik zrównoważyć krwawy ekosystem Necromundy. Pieniądze są dobre, pies lojalny, a broń niezawodna - ale czy uda ci się przetrwać polowanie? Necromunda: Hired Gun to szybka, brutalna i porywająca niezależna gra FPS osadzona w najmroczniejszych zakątkach najbardziej niesławnego miasta-roju Warhammera 40,000.
  • Zostań najlepszym łowcą nagród - dzięki odpowiedniej broni i ulepszeniom możesz eliminować najsłynniejszych gangerów, heretyków i mutantów w okolicy. Następnie wzmocnij swoje ciało tuzinem modyfikowalnych ulepszeń, aby biegać po ścianach i przeskakiwać nad przepaściami, a hak chwytakowy pozwoli ci szybko i zwinnie przemierzać ogromne, przemysłowe tereny Underhive. Wybierz sposób polowania
  • Twój nowy najlepszy przyjaciel - Ludzie nie są wystarczająco godni zaufania, aby być tu prawdziwymi przyjaciółmi. Pies, z drugiej strony? Doskonale. Twój cyber-mastiff widział tyle samo walk, co ty i ma tyle samo ulepszeń. Będzie węszył i eliminował dla ciebie wrogów, jak przystało na najlepszego chłopca. Ma nawet własne drzewko ulepszeń, dzięki któremu stanie się większy, gorszy i lepszy.
  • Rozległy, konfigurowalny arsenał - Twoja zbrojownia to rozległa kolekcja pistoletów, granatów, ostrzy i innej, jeszcze bardziej zabójczej broni. Wybierz swoje uzbrojenie z szerokiego asortymentu śmiercionośnej broni Underhives. Od samego początku masz do wyboru boltery, pistolety automatyczne, karabiny długolufowe, działa plazmowe, noże energetyczne, granatniki i wiele więcej.
  • Wkrocz do świata roju Necromunda - Hired Gun rozgrywa się w najgłębszych zakątkach Necromundy, jednego z miliardów światów roju Imperium Człowieka w mrocznej przyszłości 41. tysiąclecia. Oparta na słynnym Warhammerze 40,000 IP firmy Games Workshop, Necromunda jest miejscem, gdzie miliony ludzi żyją i umierają każdego dnia, aby przetrwać w świecie pełnym wojujących bogów i bezwzględnych tyranów. To miejsce bezprawnych wojen gangów, które trzymają w ryzach społeczeństwo padlinożerców, przestępczości i korupcji. To cholernie dobre dla biznesu

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Necromunda Hired Gun" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.