Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,90
109
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Modus Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488139274
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:

Soulstice Deluxe Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość edycji deluxe:

  • Gra podstawową
  • Cyfrowy artbook
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Zestaw przedmiotów z Popielatym Ostrzem
Równowaga w Świętym Królestwie Keidas zostaje zachwiana, gdy potężne, dzikie stworzenia znane jako "Wraiths" najeżdżają z drugiej strony Zasłony, grożąc pożarciem żywych. Wraiths korumpują swoje ofiary i mogą nawet opętać ich ciała, zmieniając się w niepowstrzymane potwory, które żerują na zwykłych ludziach. Chimery", hybrydowi wojownicy zrodzeni z połączenia dwóch dusz, są jedynymi, którzy mogą ochronić ludzkość.


Briar i Lute to dwie siostry, które odrodziły się jako Chimery. W wyniku przemiany Briar zyskała nadludzką siłę i odporność, natomiast Lutnia, która została poświęcona, by połączyć swoją duszę z duszą siostry, stała się duchem o mistycznych mocach. Briar i Lute, którym głosu użyczyła Stefanie Joosten (Metal Gear Solid 5), zostają wysłane z misją odzyskania miasta w ruinach, które zostało spustoszone przez Wraiths, ale odkrywają, że Zakon, do którego należą, ma o wiele bardziej złożony plan.

Cechy
  • Walcz w synergii - zarządzaj obiema postaciami jednocześnie. Briar włada atakami w walce wręcz i kombinacjami, podczas gdy Lutnia kontroluje pole bitwy dzięki swoim umiejętnościom z innego świata. Połącz ich mocne strony, aby odblokować potężne transformacje i wykorzystać swój prawdziwy potencjał jako Chimera.
  • Dostosuj broń i umiejętności - Broń jest odblokowywana i ulepszana w trakcie gry i można ją zmieniać nawet w środku kombosów, aby zadawać przeciwnikom większe obrażenia.
  • Zbadaj miasto Ilden - odkrywaj zagadki i sekrety w różnych lokacjach w niespokojnym, zrujnowanym mieście. Nad Ilden pojawiła się Łza w Niebie; w miarę jak Briar i Lute zbliżają się do niej, ich otoczenie staje się coraz bardziej przerażające i pokręcone.
  • Poznaj ponury świat - zanurz się w mrocznej historii o siostrzanej miłości, podkreślonej stylową i elegancką grafiką inspirowaną japońskimi klasykami dark fantasy
  • Walcz z różnymi klasami wrogów - Wraiths, Corrupted i Possessed wtargnęły do świata zza Zasłony. Wykorzystaj aury Lutni, aby ich osłabić lub zdemaskować i dostosuj się do przebiegu walki, która nigdy nie jest taka sama.
  • Odkryj prawdę o swoim pochodzeniu - w trakcie gry Briar i Lutnia odkryją prawdę o sobie i swojej mocy, ale muszą współpracować, aby pozostać wiernymi nierozerwalnej więzi.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Soulstice Deluxe Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.