<
349
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 13/07/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Koei Tecmo
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
PAX0012692778

Atelier Marie Remake The Alchemist of Salburg (import) PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Skończyłam z ratowaniem świata! Beztroska, przytulna przygoda RPG...

W Królewskiej Akademii Magii (w skrócie Akademii) Marie ponosi porażkę w swoich próbach studiowania alchemii. Pewnego dnia otrzymuje od swojego profesora atelier jako część specjalnego egzaminu dyplomowego. Aby ukończyć studia, Marie musi wykonać przedmiot, który zrobi wrażenie na jej profesorze.Ale najpierw Marie musi starać się doskonalić swoje umiejętności alchemiczne, zbierać składniki i zarabiać pieniądze, by zatrudniać poszukiwaczy przygód i kupować receptury i utensylia... Dodaj to wszystko do syntez, bitew i zadań, których musi się podjąć, a okaże się, że ma wiele do zrobienia, zanim będzie gotowa do egzaminu!

Do ciebie należy wybór, od czego zacząć! Pracuj ciężko, aby ukończyć Akademię, ale pamiętaj, aby po drodze dobrze się bawić.

Cechy:

  • Zaktualizowana grafika! Marie i przyjaciele ożywieni dzięki najnowszej technologii! Projekty postaci i ilustracje zdarzeń zostały odświeżone, a w remake'u wprowadzono również animacje 2D. Ponadto, istnieją teraz modele 3D postaci i etapów, więc gracze mogą cieszyć się widokiem uroczych mini postaci podczas poruszania się po mapie i eksploracji.
  • Geneza serii Atelier, dostosowana do współczesnych czasów i uczyniona bardziej grywalną! Zachowując prostotę i elastyczność oryginalnej wersji, samouczek i nawigacja po funkcjach gry zostały rozszerzone i ulepszone. Metody poruszania się po mieście i zbierania przedmiotów w terenie również zostały zmodyfikowane pod kątem współczesnych wymagań, dzięki czemu remake jest jeszcze bardziej komfortowy i łatwiejszy w rozgrywce
  • Dodano nowe elementy, aby jeszcze bardziej zwiększyć wrażenia z gry! Fani oryginalnej wersji gry, wraz z nowymi graczami w serii Atelier, będą zachwyceni różnorodnością nowych elementów, które zostały dodane do remake'u. Dzięki nowemu trybowi Unlimited, który pozwala na grę w bardziej zrelaksowanym tempie, oraz dodaniu nowych wydarzeń, które umożliwiają interakcje z nowymi postaciami, możesz jeszcze bardziej cieszyć się światem "Atelier Marie".

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Atelier Marie Remake The Alchemist of Salburg (import)" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.