269
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060941711965
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Neptunia Sisters VS Sisters Calendar Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Hyperdimension Neptunia: Sisters vs. Sisters [Calendar Edition] zawiera:

  • Gra w wersji podstawowej
  • Pudełko kolekcjonerskie Calendar Edition
  • Kalendarz biurkowy
  • Dwustronny plakat A3

Podczas gdy Boginie odpowiadały na wezwanie pomocy z odległego kontynentu PC, Nepgear i inni Kandydaci zostali wysłani do zbadania opuszczonego laboratorium.

To właśnie tam znaleźli "Popielną Boginię", która uwięziła ich w kapsule głębokiego snu. Kiedy się obudzili, minęły już 2 lata.Najnowszy smartfon, "rPhone", dominuje na rynku.

Neptune zaginęła od czasu swojej misji na PC Continent, a pod nieobecność swojej Bogini i Kandydata, Planeptune została spustoszona przez dziwne nowe zjawisko, Trendi Outbreaks.

Nagle znajdując się pozbawioną domu i rodziny, Nepgear popada w głęboką depresję.

Jest to opowieść o poszukiwaniu nadziei pośród rozpaczy i odrodzeniu Bogini w obliczu zniszczenia.

Cechy:

  • C-C-C-Combo Maker! - Przemierzając krainy Gamindustri, napotkasz wielu wrogów - czas na walkę! Stosuj kombinacje i łącz swoje ataki w czasie rzeczywistym. Przejmij kontrolę nad polem bitwy w unikalnym systemie taktycznych bitew akcji!
  • Zdobądź wygląd Planeptuna - W trakcie gry odkryjesz zabawne akcesoria, dzięki którym będziesz mógł dostosować członków swojej drużyny. Po pierwszym ukończeniu gry możesz pochwalić się swoim stylem w nowym Trybie Fotograficznym! Odblokujesz również dwie zupełnie nowe postacie stworzone przez dwóch legendarnych twórców gier - Higurashi z Ryukishi07 i Shanghai Alice z ZUN!
  • Czy słyszysz jak ludzie ćwierkają? - W następstwie zniszczeń spowodowanych przez zjawisko Trendi, większość mieszkańców zwróciła się w stronę telefonu komórkowego, który służy im do codziennego życia, w tym do komunikacji. W trakcie swojej podróży połącz się z siecią społecznościową Chirper, aby wziąć udział w różnych zadaniach pobocznych organizowanych przez potrzebujących i zdobyć specjalne nagrody!
  • Match Game '23 - Na polu bitwy możesz mieć trzech członków drużyny w tym samym czasie. Dopasuj członków swojej drużyny do partnera, aby uzyskać wzrost statystyk i bonusy żywiołów. Im silniejsza więź, tym lepszy bonus!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Neptunia Sisters VS Sisters Calendar Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.