<
269
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 6 szt.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060941711965
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Neptunia Sisters VS Sisters Calendar Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Hyperdimension Neptunia: Sisters vs. Sisters [Calendar Edition] zawiera:

  • Gra w wersji podstawowej
  • Pudełko kolekcjonerskie Calendar Edition
  • Kalendarz biurkowy
  • Dwustronny plakat A3

Podczas gdy Boginie odpowiadały na wezwanie pomocy z odległego kontynentu PC, Nepgear i inni Kandydaci zostali wysłani do zbadania opuszczonego laboratorium.

To właśnie tam znaleźli "Popielną Boginię", która uwięziła ich w kapsule głębokiego snu. Kiedy się obudzili, minęły już 2 lata.Najnowszy smartfon, "rPhone", dominuje na rynku.

Neptune zaginęła od czasu swojej misji na PC Continent, a pod nieobecność swojej Bogini i Kandydata, Planeptune została spustoszona przez dziwne nowe zjawisko, Trendi Outbreaks.

Nagle znajdując się pozbawioną domu i rodziny, Nepgear popada w głęboką depresję.

Jest to opowieść o poszukiwaniu nadziei pośród rozpaczy i odrodzeniu Bogini w obliczu zniszczenia.

Cechy:

  • C-C-C-Combo Maker! - Przemierzając krainy Gamindustri, napotkasz wielu wrogów - czas na walkę! Stosuj kombinacje i łącz swoje ataki w czasie rzeczywistym. Przejmij kontrolę nad polem bitwy w unikalnym systemie taktycznych bitew akcji!
  • Zdobądź wygląd Planeptuna - W trakcie gry odkryjesz zabawne akcesoria, dzięki którym będziesz mógł dostosować członków swojej drużyny. Po pierwszym ukończeniu gry możesz pochwalić się swoim stylem w nowym Trybie Fotograficznym! Odblokujesz również dwie zupełnie nowe postacie stworzone przez dwóch legendarnych twórców gier - Higurashi z Ryukishi07 i Shanghai Alice z ZUN!
  • Czy słyszysz jak ludzie ćwierkają? - W następstwie zniszczeń spowodowanych przez zjawisko Trendi, większość mieszkańców zwróciła się w stronę telefonu komórkowego, który służy im do codziennego życia, w tym do komunikacji. W trakcie swojej podróży połącz się z siecią społecznościową Chirper, aby wziąć udział w różnych zadaniach pobocznych organizowanych przez potrzebujących i zdobyć specjalne nagrody!
  • Match Game '23 - Na polu bitwy możesz mieć trzech członków drużyny w tym samym czasie. Dopasuj członków swojej drużyny do partnera, aby uzyskać wzrost statystyk i bonusy żywiołów. Im silniejsza więź, tym lepszy bonus!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Neptunia Sisters VS Sisters Calendar Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.