159
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 04/07/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Just For Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3700664530178
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Instant Sports All Stars PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W grze INSTANT SPORTS All-Stars możesz wziąć udział w rozmaitych zabawach, które bezpośrednio inspirowane są ulubionymi sportami Amerykanów!W INSTANT SPORTS każdy może grać z łatwością, po prostu poruszając się dzięki grze ruchowej na Nintendo Switch™. Możesz też grać w normalny sposób zarówno na Nintendo Switch, jak i na PlayStation 5, korzystając z trybu przycisków!

Cechy:

  • Poznaj Amerykę poprzez 8 dyscyplin sportowych i aktywności... Baseball, futbol amerykański, hokej, koszykówka, kręgle, strzelanie i piłka nożna... I nie zapomnij o Wieży Burgerów! Postaraj się być najlepszy na każdym polu!
  • 3 środowiska - ciepła atmosfera stadionu, energia miasta i upał westernu... - aby potroić Twoją radość! Podróżuj, nawet nie ruszając się z kanapy... ale i tak trochę "poćwicz"!
  • 24 sposoby na przedłużenie zabawy! Szczegółowe zasady dla każdej aktywności w każdym środowisku sprawiają, że każda sesja sportowa jest prawdziwym odkryciem!
  • Możliwość gry nawet dla 4 graczy: W INSTANT SPORTS All-Stars gra się wyjątkowo łatwo dzięki uproszczonemu sterowaniu, a nawet grze ruchowej na Nintendo Switch™. Od młodszego brata, przez babcię, po przyjaciół - każdy może zagrać w INSTANT SPORTS All-Stars i bawić się doskonale!
  • Mnóstwo przedmiotów do zebrania, aby dostosować swoją postać: czapki, topy, spodnie i wiele więcej... Nie ma miejsca na modowe faux pas!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Instant Sports All Stars" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.