CENA: 369,99
339
90
Oszczędzasz 30,09
Wysyłka od 6,00 ZŁ
Premiera 28/10/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5030917297090
Klasyfikacja PEGI:
Rozgrywka sieciowa Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

Call of Duty Modern Warfare II PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zamów przed premierą, aby otrzymać wczesny dostęp do otwartej bety – najpierw na PlayStation 4 i PlayStation 5, później na Xbox One i Xbox Series X*

Witaj w nowej erze Call of Duty®.

Call of Duty®: Modern Warfare® II jest kontynuacją Modern Warfare®, wielkiego hitu z 2019 roku. Gracze będą świadkami powrotu legendarnej grupy uderzeniowej 141, dowodzącego nią kultowego kapitana Johna Price'a, nieustraszonego Johna „Soapa” McTavisha, doświadczonego sierżanta Kyle'a „Gaza” Garricka oraz uwielbianego przez fanów, samotnego wilka, Simona „Ghosta” Riley'a.Aby pokonać wrogów podczas manewrów taktycznych najwyższej wagi i ściśle tajnych misji, gracze będą musieli wykorzystać nowe bronie, pojazdy i najnowocześniejsze wyposażenie. Pakuj się i ruszaj do boju. Podpłyń do nieprzyjaciół, przedrzyj się do silnie strzeżonej bazy wroga, przeszukaj kanały i uwolnij sojuszników przetrzymywanych w tajnym więzieniu w górach.

Infinity Ward porwie fanów ekscytującą rozgrywką najwyższej klasy. Stań ramię w ramię ze znajomymi w najbardziej zaawansowanym Call of Duty w historii i weź udział w naprawdę porywającej przygodzie pełnej niezwykle realistycznych efektów graficznych, świetlnych i dźwiękowych. W Modern Warfare® II znajdzie się nowy zaawansowany system SI, udoskonalona technologia fotogrametrii i renderingu, nowy rusznikarz – oferujący więcej opcji personalizacji niż kiedykolwiek wcześniej – i szereg innowacji graficznych oraz rozgrywkowych, które przeniosą serię na zupełnie inny poziom. Jej przyszłość pełna jest nowatorskich rozwiązań, które staną się standardem gier nowej generacji.

W dniu premiery Modern Warfare II zaoferuje mnóstwo zawartości – gracze będą mogli wcielić się w członków grupy 141 i wziąć udział w toczącej się w różnych częściach świata kampanii dla jednego gracza, rywalizować w nowych trybach i lokacjach, walcząc na własną rękę lub wspierając drużynę podczas wciągających starć wieloosobowych, i spróbować sił w rozbudowanych operacjach specjalnych – kooperacyjnym trybie fabularnym.

Co więcej, Modern Warfare II połączy się z nadchodzącym jeszcze w tym roku nowym Warzone™ – rewolucyjną grą typu Battle Royale z zupełnie nowym otwartym światem. Harmonogram popremierowy przewiduje dalszy rozwój gry i darmowe aktualizacje zawartości z nowymi mapami, trybami, wydarzeniami sezonowymi, imprezami społecznościowymi i nie tylko.

Zachowaj zimną krew.

* Faktyczna dostępność na poszczególnych platformach i termin(y) premiery bety wieloosobowej mogą ulec zmianie. Szczegóły na stronie: www.callofduty.com/beta. Minimalny czas trwania otwartej bety to 2 dni. Oferta limitowana, do wyczerpania kodów wczesnego dostępu w sklepach biorących udział w akcji. Gra wieloosobowa może wymagać subskrypcji sieciowej. Więcej informacji na stronie: www.callofduty.com.

ZAMÓW PRZED PREMIERĄ I ZDOBĄDŹ WCZESNY DOSTĘP DO OTWARTEJ BETY
CALL OF DUTY®: MODERN WARFARE® II

Aktywuj kod otrzymany drogą mailową, aby zdobyć wczesny dostęp do otwartej bety.*

INSTRUKCJA AKTYWACJI:

  • Aby aktywować kod do bety Call of Duty®: Modern Warfare® II, odwiedź stronę: www.callofduty.com/betaredeem.
  • Zaloguj się lub stwórz konto Call of Duty® i wybierz swoją platformę oraz region.
  • Jeśli wprowadzony kod będzie poprawny, trafisz na stronę z potwierdzeniem jego aktywacji.
  • Na stronie znajdziesz jedynie potwierdzenie rejestracji do otwartej bety Call of Duty®: Modern Warfare® II. Nie będzie tam kodu aktywującego betę na danej platformie.
  • Kod aktywacyjny dla danej platformy zostanie wysłany przed rozpoczęciem testów beta, w terminie późniejszym.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Call of Duty Modern Warfare II" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.