129
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Mindscape
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Crazy Chicken Shooter Bundle PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przygotuj się, wyceluj i strzelaj do Moorhuna przez wieki! Poznaj dwie gry połączone w jeden pakiet. Graj w trybie jedno- lub wieloosobowym i strzelaj do tych szalonych kurczaków!

Crazy Chicken: Wanted

Howdy Partner, witamy na Dzikim Zachodzie. W Gun City panuje chaos. Bandyckie kurczaki przegoniły poprzedniego szeryfa z miasta. W tym niegdyś spokojnym mieście, nikt już nie jest bezpieczny. Jesteś nowym szeryfem i to do Ciebie należy przywrócenie spokoju i porządku poprzez likwidację wszystkich wrogich kurczaków.Crazy Chicken: Remake

Oryginalny Moorhuhn, prawdopodobnie najbardziej szalony i najsłynniejszy kurczak na świecie, powraca, a sezon polowań jest otwarty! Zostań łowcą kurczaków i strzelaj do nich, gdy obraz przesuwa się z lewej strony na prawą, i szukaj power-upów. Im trudniej trafić kurczaki, tym więcej punktów są warte!

Cechy:
  • Różne tryby gry - graj w trybie dla jednego gracza, strzelaj do jak największej liczby kurczaków, aby zdobyć jak najwięcej punktów i pobić swój rekord. W pojedynku 1 vs. 1 2 graczy rywalizuje w tym samym czasie, aby upolować więcej kurczaków niż przeciwnik w ciągu 90 sekund. W lokalnym trybie multiplayer 2-4 graczy na zmianę sprawdza, kto strzela szybciej i celniej!
  • Prędkość - wybierz jedną z trzech opcji prędkości, aby uzyskać maksymalne wyniki
  • Tabela liderów - pobij swój własny najlepszy wynik lub rywalizuj z przyjaciółmi i graczami z całego świata o pierwsze miejsce w tabeli liderów.
  • Online/Offline - graj jak chcesz i kiedy chcesz. Do gry nie jest wymagane połączenie z Internetem. Tylko wtedy, gdy chcesz zarejestrować swój wynik w światowych rankingach i zobaczyć wyniki innych graczy.
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Crazy Chicken Shooter Bundle" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.