129
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Perp Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060522099796
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Cave Digger 2 Dig Harder PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Cave Digger 2: Dig Harder to gra przygodowa VR dla 1-4 graczy osadzona w alternatywnej zachodniej granicy, gdzie odkrycia, niebezpieczeństwa i kopanie czekają na Prospectora.

Gracz jest Prospectorem, który rozpoczyna swoją przygodę w pozornie opuszczonym obozie z celem wydobycia cennych przedmiotów z jaskiń, aby wymienić je na nowe narzędzia, ulepszenia i lokalizacje, aby posunąć naprzód swoją eksplorację granicy. Aby odkryć tajemnice Doliny, gracz podąża za okruchami chleba pozostawionymi przez poprzedniego odkrywcę znanego tylko jako Clayton. Historia ma wiele zakończeń, a każde z nich ujawnia inną jej stronę.

Narzędzia i progresja

Wyposaż się w narzędzia, które lubisz i eksploruj ciągle zmieniające się jaskinie. Wymieniaj swoje łupy na pieniądze, aby kupić sprzęt. Dzięki nowym gadżetom i ulepszeniom będziesz gotowy, by udać się do nowych lokacji i kopać głębiej w górach niż jakikolwiek poszukiwacz przygód wcześniej. A przynajmniej tak powie firma handlowa Kupiec sprzedając Ci swój sprzęt... Ale uważaj! Nie jesteś sam. Dobrze jest też mieć pod ręką sześciostrzałową strzelbę na wszelki wypadek.

Historia

Granica ma swoje tajemnice i dobrze je ukrywa. Podążaj śladami poszukiwacza skarbów Claytona i odkryj dziwną historię Doliny i znajdujących się pod nią jaskiń. Zbadaj stare kopalnie, jaskinie morskie i ruiny starożytnej cywilizacji i znajdź strony do opowieści o chciwości, eldritch mocy i tajemnicach poza przestrzenią i czasem. Kim był tajemniczy Clayton i co robił w Dolinie staje się jasne w końcu, ale czy to naprawdę koniec?Historia eksploracji Doliny przez Claytona opowiedziana jest w formie komiksu wewnątrz gry. Cave Digger 2 posiada również wiele ukrytych zakończeń, z których każde pokazuje nową stronę historii.

Multiplayer w kooperacji

Możesz zebrać partię składającą się z maksymalnie 4 graczy. Twoja rola w zespole wykopaliskowym zależy całkowicie od Ciebie! Tak długo, jak wszyscy będą wyciągać na powierzchnię więcej, niż jest to warte w złocie, otrzymasz sowite wynagrodzenie w oficjalnych dolarach kupieckich wydanych przez Kupiecką Kompanię Handlową (nie uznawanych jako prawny środek płatniczy poza Kupiecką Kompanią Handlową). Kooperacja wspiera publiczny matchmaking crossplay i prywatne zapraszanie grup.

Cechy:

  • Odkrycia, niebezpieczeństwa i kopanie
  • Wydobądź swoją drogę do przodu za pomocą wiernego kilofa, starego dobrego dynamitu lub zaawansowanego technologicznie młota
  • Proceduralnie generowane, częściowo zniszczalne sieci jaskiń
  • Gdy musisz się bronić, chwyć za błyszczący rewolwer i złotą patelnię zamienioną w tarczę. Trotyl też działa dobrze, tylko uważaj na członków swojej drużyny, jeśli nie jesteś samotnym wilkiem!
  • Dodatkowe gadżety użytkowe
  • Narzędzia, broń i gadżety ewoluują poprzez ulepszenia
  • Kolekcjonerski komiks Clayton - The Greed ujawnia historię Doliny w trakcie podróży gracza
  • Wiele możliwych do odkrycia narracji wbudowanych w grę jako cele końcowe, z których każda ujawnia inny punkt widzenia na historię
  • Kooperacja dla 1-4 graczy w prywatnych grupach lub publicznym matchmakingu
  • Personalizacja awatara gracza z dziesiątkami rzeczy od ubrań przez twarze po kapelusze

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Cave Digger 2 Dig Harder" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.