139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
PQube
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060690795674
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Inertial Drift Twilight Rivals Edition PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
WYŚCIGI ZRĘCZNOŚCIOWE Z PODWÓJNYM DRĄŻKIEM

Wyścigi driftowe z unikalną mechaniką sterowania za pomocą dwóch drążków i mnóstwem samochodów do opanowania, a wszystko to osadzone w retro-przyszłości lat 90.Inertial Drift [Twilight Rivals Edition] zawiera dodatek DLC Twilight Rivals.

Cechy:

  • STEROWANIE ZA POMOCĄ DWÓCH DRĄŻKÓW: Innowacyjny drążek driftu Inertial Drift pozwala kontrolować drift w tylnej części toru za pomocą prawego drążka. Od samego początku jest to intuicyjne i nadaje nowy wymiar driftowi zawodowemu.
  • MASTER DRIFT RACING 16 samochodów, każdy o innych właściwościach jezdnych, i mnóstwo wymagających torów do opanowania, na których możesz zaoszczędzić ułamki sekund, poprawiając swoją technikę i zżywając się z samochodem i torem. Ucz się swojego rzemiosła w trybie kariery, a następnie przejdź do lokalnego trybu wieloosobowego i pokaż konkurencji, kto naprawdę jest mistrzem torów.
  • PRZYSZŁOŚĆ RETRO LAT 90. Inertial Drift, łącząc inspirację wypolerowanymi wyścigówkami z lat 90. i stylistyką anime z cieniowaniem komórek, zapewnia charakterystyczny wygląd "oldschool meets new wave". Dodaj do tego fantastyczne oświetlenie i otoczenie, a otrzymasz list miłosny do gier wyścigowych z lat 90.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Inertial Drift Twilight Rivals Edition" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.