<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189,90
124
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
GameMill Entertainment
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488138505
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Street Outlaws 2 Winner Takes All PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
NIE MUSISZ SIĘ PRZYGOTOWYWAĆ

Stawka właśnie wzrosła! W tym wysokooktanowym sequelu będziesz musiał udowodnić swoją odwagę w jednych z najbardziej surowych i bezlitosnych wyścigów na torach i ulicach całych Stanów Zjednoczonych. Twój sukces i reputacja będą zależeć od tego, jak sobie poradzisz, od twojej strategii modyfikacji samochodu i w końcu od tego, jak dużą wiarygodność zdobędziesz po drodze. Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać koronowanym na mistrza krajowego Winner Takes All?Wybierz swoją ekipę, wybierz swój samochód, wsiadaj i jedź.

Cechy gry:

  • W każdej chwili i w każdym miejscu - wybierz spośród 26 różnych pojazdów do przeciągania i 5 samochodów do wyzwań. Dostosuj swoją jazdę za pomocą ponad 250 części, w tym felg, spadochronów, opon, przyciemniania szyb i koloru dymu z opon. Czy masz dość odwagi, aby wyjechać na ulice? Przekonaj się, czy twoja bryka ma to coś, czego potrzeba, aby podbić 36 wyjątkowych lokacji wyścigowych.
  • Twoja jazda, twoja droga - zupełnie nowy system dostosowywania garażu przenosi cię do świata Street Outlaws. Wybierz załogę, która poprowadzi Cię od flagi do mety. Zbuduj najlepszą ekipę wspierającą z kierowcami z serialu, takimi jak Ryan Martin, Big Chief, Lizzy, Farmtruck i AZN.
  • Postaw wszystko na jedną kartę - Postaw lub zamknij się dzięki zakładom w grze. Uzyskaj dostęp do lepszych części, zwiększ swoje szanse na wygraną, a w efekcie całkowitą wygraną z zakładów wyścigowych. Kiedy już opanujesz tory i zmodyfikujesz swoją jazdę, przenieś ją do sieci! Weź udział w asynchronicznych wyścigach wieloosobowych i zbuduj swoją ekipę online, w której twoje próby czasowe staną się rekordami tabeli liderów.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Promocja cyfrowa do 2 lutego
Nie czekaj na dostawę!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Street Outlaws 2 Winner Takes All" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.