CENA: 99,99
89
90
Oszczędzasz 10,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
WB Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5051892141628
Klasyfikacja PEGI:
Strach Dyskryminacja Przemoc Wulgaryzmy Od 16 lat
:

Batman Arkham Origins Blackgate PlayStation Vita

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (3)
Batman: Arkham Origins Blackgate jest pierwszą próbą przeniesienia popularnej serii gier akcji na konsole przenośne. Właściciel marki – firma Warner Bros. Interactive zdecydowała, że nie będzie to konwersja tytułu wydanego na platformy stacjonarne, ale jego rozwinięcie w formie odrębnej gry, której przygotowanie powierzono studiu Armature.

Fabuła gry kontynuuje wątki przedstawione w w Batman: Arkham Origins. Gracze poznają więc kolejne przygody Batmana z okresu zanim został on Mrocznym Rycerzem. Miejscem akcji jest tytułowe więzienie Blackgate zlokalizowane na wyspie nieopodal miasta Gotham. Człowiek-Nietoperz zostaje wezwany, by stłumić bunt wszczęty przez osadzonych tam złoczyńców.

W przeciwieństwie do pierwowzoru wydanego na konsole stacjonarne, rozgrywka w Batman: Arkham Origins Blackgate utrzymana jest w stylu tzw. „chodzonej” bijatyki. Gracz obserwuje akcję z charakterystycznego dla platformówek bocznego ujęcia kamery, przy czym w ograniczonym stopniu postaci mogą przemieszczać się także w trzecim wymiarze.

Zabawa koncentruje się na trzech aspektach: eksplorowaniu lokacji, walce z przeciwnikami (w tym również bossami plansz) oraz interakcji z postaciami niezależnymi i elementami otoczenia. W trakcie zabawy bohater kontrolowany przez gracza może korzystać z rozmaitych znajdywanych przedmiotów oraz gadżetów na wyposażeniu Człowieka-Nietoperza (batarang, wyrzutnia lin i inne). Twórcy nie zapomnieli również o specjalnych opcjach rozgrywki znanych z wcześniejszych odsłon cyklu, jak tryb drapieżnika i detektywistyczny, które przystosowane zostały odpowiednio do zmienionej konwencji gatunkowej.

Oprawa audiowizualna Batman: Arkham Origins Blackgate dostosowana została do sprzętowych możliwości przenośnych konsol. Deweloperzy położyli duży nacisk na zachowanie mrocznego klimatu, jakim charakteryzują się wszystkie gry z serii Batman: Arkham.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Podstawki pod pady
lub telefony
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Novek
Z nami od: 2013/11/04

Novek

0 0

Batman Arkham Origins Blackgate

Wszystko pieknie ale ta wersja nie posiada polskich napisów gra w jezyku angielskim

Szponix
Z nami od: 2013/09/04

Szponix

0 0

Batman nadlatuje

Batman w formie zawsze i wszędzie. Nawet na PSV. Mimo, iż po usłyszeniu o nadlatującym Batmanie byłem dość sceptycznie nastawiony, tak teraz czekam z niecierpliwością. Co mnie cieszy? To, iż nie jest to jakiś marny port dużego batmana, który na konsoli przenośnej byłby niegrywalny. Jeśli już robić "prawdziwego" Batka, to tylko i wyłącznie od podstaw na PSV. Zero portów. Ten spin-off wygląda naprawdę intrygująco. Po rozmowie ze znajomymi, którzy ograli go na GC (i nie mówię tu o strasznym demie dla mas, a o dopracowanej wersji w sekcji dla VIP), zacząłem wręcz odliczać do premiery. Mam nadzieję, że stałe 30 klatek nie zepsuje zabawy i nie sprawi, iż będzie ona nudna, zwłaszcza walki. Liczę też na polskie napisy :) Pozostaje nam czekać. Ostatnie 2-3 miesiące tego roku będą naprawdę okrutne dla mojego portfela - Tearaway, Dragon"s Crown, Batman i kilkanaście dobrych cyfrówek (Broken Sword, Hohokum, Cloudberry Kingdom i wiele wiele więcej). Do tego karta 32GB. Ktoś chętny na zrobienie mi prezentu? :)

Ja
Z nami od: 2013/06/13

Ja

0 0

Nananananana BATMAN!

Pierwsze zapowiedzi nie napawały mnie optymizmem. Jednak po ujrzeniu gry w ruchu jestem pewny zakupu. Cieszy także osobne tworzone wersji dla PSV i 3DS. Batman zawsze kopie zady... czy to w 3D czy też 2D.