Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,90
119
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290066731
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Ultimate Stealth 3 PACK Thief, Hitman, Deus Ex Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Radujcie się fani serii gier stealth! Ujawnij, że ukrywasz pieniądze w swojej kieszeni! Square Enix składa hołd swoim wiernym fanom! Trzy z najlepszych serii gier stealth będą w zasięgu ręki w przystępnej cenie: Thief, Deus Ex: Human Revolution i Hitman: Absolution w ich Ultimate Stealth Triple Pack.

Thief:
Infiltruj, kradnij i uciekaj - podążaj za Garrettem, który obiera drogę legendarnego mistrza złodziei na świecie. Garrett skrada się w cieniu i zbiera różne bogactwa dzięki swoim niezrównanym nowym ulepszonym zdolnościom, niesamowitemu wyposażeniu i niewiarygodnej wizji. "Nie zobaczysz, że nadchodzę, co twoje, to moje".

Deus Ex: Human Revolution:
Adam Jensen, specjalista ds. bezpieczeństwa zatrudniony przez Sarif Industries, otrzymał zadanie ochrony najbardziej eksperymentalnej amerykańskiej placówki biotechnologicznej w Detroit. Nagle placówka zostaje zaatakowana przez grupę zbrojną wykorzystującą jego plan ochrony i pozostawia Adamsa w dołku śmierci, ostatecznie przeżywa po poddaniu się rozległej augmentacji. Z nabytymi super ulepszonymi istotami, Adams stara się odsłonić spisek nieznanej osoby, która bardzo ciężko pracuje, aby zapewnić, że ewolucja ludzkości podąża konkretną ścieżką.

Hitman: Rozgrzeszenie:
Hitman: Rozgrzeszenie podąża za historią Oryginalnego Zabójcy - Agenta 47, gdyż żaden kontrakt nie pozostanie niedokończony dzięki jego arsenałowi broni i wyjątkowemu instynktowi Hitmana. Zdradzony przez ludzi, którym ufał i ścigany przez policję, Agent 47 nie ustanie w poszukiwaniu prawdy w mrocznym spisku w skorumpowanym i pokręconym świecie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ultimate Stealth 3 PACK Thief, Hitman, Deus Ex" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.