109
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubi Soft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3307215625231
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:
:

Far Cry 2 + Ghost Recon Advanced Warfighter Double Pack Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Far Cry 2 to druga część jednej z najlepszych strzelanek ostatnich lat. Program opracowywany przez studio Ubisoft Montreal, według producentów stanowi znaczący krok w historii gier FPS.

Postać, której poczynaniami kierować będzie gracz, od początku zabawy będzie cierpieć na tajemniczą chorobę. Bohater będzie musiał pozostawać pod stałym wpływem leków likwidujących skutki choroby. Problem w tym, że w pewnym momencie ich zabraknie... Odsłoni to mroczne zakamarki duszy naszej postaci i ukaże jej drugie oblicze.

Podobnie jak pierwowzór charakteryzuje się on bajecznie wyglądającą grafiką oraz niezwykle zaawansowaną sztuczną inteligencją przeciwników. Podczas projektowania gry deweloper mnóstwo czasu poświęcił na opracowanie realistycznie zachowujących się postaci, reagującej na nasze działania fauny i flory oraz interaktywnych lokacji.

Model fizyki w porównaniu z częścią poprzednią został znacząco doszlifowany, a co za tym idzie w trakcie zabawy bardzo często z niego korzystamy aby pozbyć się niechcianych oponentów.

Far Cry 2 funkcjonuje na podrasowanym silniku CryEngine!

Ghost Recon: Advanced Warfighter

Mamy rok 2013. Zakończono właśnie prace nad projektem Integrated Warfighter System (IWS), który - dzięki zastosowaniu najnowszych technologii - zmienia pojedynczego żołnierza w niepowstrzymaną jednostkę bojową. IWS to najnowocześniejsze rodzaje broni, łączność satelitarna i wyposażenie ochronne, które wspólnie tworzą kompletną całość i które mogą teraz być wypróbowane na polu walki.

W grze wcielimy się w postać kapitana Scotta Mitchella, który prowadzi do boju jednostkę specjalną Ghosts, wyposażoną w IWS. Ich zadaniem jest uratowanie prezydenta USA, odzyskanie skradzionych szyfrów umożliwiających odpalenie broni nuklearnej i wyeliminowanie groźnej grupy zbuntowanych żołnierzy. Całość akcji rozgrywa się w Mexico City, które zostało odtworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły. W Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter pojawia się również niezwykle zaawansowany tryb gry wieloosobowej, z którego zawsze słynęła seria Ghost Recon.

 • Technologia następnej generacji - silnik Advanced Warfighter został napisany zupełnie od początku z myslą o konsolach nowej generacji.
 • Stań się żołnierzem przyszłości - zdobądź dostęp do wojskowej technologii jutra. Wykorzystaj w pełni zintegrowany system, uwzględniający broń, systemy komunikacyjne i obronne. Całość została opracowana na podstawie aktualnych trendów i badań wojskowych, a co za tym idzie przedstawia realistyczny obraz prowadzenia wojny w kolejnym dziesięcioleciu.
 • Rewolucyjne opcje - skorzystaj z niepowtarzalnego systemu komunikacyjnego Cross-Com, wykorzystującego łączność satelitarną. Nałożony na oko żołnierza, Cross-Com zapewnia orientację w terenie i możliwość szybkiego wydawania rozkazów. Prowadź do boju drużynę Ghosts i innych sprzymierzeńców, kieruj nalotami bombowymi i ostrzałem artyleryjskim.
 • Zadziwiające lokacje miejskie - jedna stolica, wiele miejsc do zwiedzenia. Całość akcji rozgrywa się w jednym z największych miast na świecie - Mexico City. Dopracowanie do najdrobniejszych szczegółów pozwala graczowi zatopić się bez reszty w miejskim konflikcie.
 • Doskonały tryb wieloosobowy - słynne opcje multiplayer powracają z możliwością gry w kooperacji.
 • Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Figurki amiibo
  Zbierz je wszystkie!
  Figurki z gry CP77
  nowa dostawa!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Far Cry 2 + Ghost Recon Advanced Warfighter Double Pack" (Xbox 360).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.