CENA: 99,90
89
90
Oszczędzasz 10,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Codemasters
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
3307210413185
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Tom Clancys EndWar PL Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Zgodnie z tradycją innowacyjnych gier firmowanych nazwiskiem Toma Clancy, EndWar to zupełnie nowy rodzaj strategii. Zaprojektowana od początku z myślą o konsolach, jest ona połączeniem technologii next-generation, doskonałego projektu i wysokiego budżetu.

Jest rok 2020, a na ziemi kończą się zasoby naturalne. Narastają tarcia pomiędzy USA, Europą i Rosją – wkrótce może dojść do wybuchu wojny. Jedna iskra może wywołać konflikt, który zniszczy całą ludzkość. EndWar pozwala graczowi wziąć udział w tej epickiej opowieści i zmienić na zawsze kształt geopolityczny świata.

 • Niezwykle realistyczna wizja Trzeciej Wojny Światowej.
 • Globalna wojna lądowa pomiędzy mocarstwami światowymi.
 • Pola bitewne w Europie i Ameryce – od Waszyngtonu, przez Paryż, po Moskwę.
 • Zdolności konsoli PSP wykorzystane do maksimum.
 • Niesamowity chaos, ale jednocześnie przejrzystość taktyczna.
 • Doskonały interfejs, zaprojektowany z myślą o konsoli przenośnej.
 • Możliwość rozegrania tych samych bitew na wiele sposobów.
 • Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Figurki amiibo
  Zbierz je wszystkie!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
  natan97
  Z nami od: 2009/06/22

  natan97

  0 0

  Gra dobra.!(:A wrecz wspaniała

  gra jest wspaniała grafika jest wspaniała w tej grze może się nią co chwile zachwycać piechota jest wspaniała i pojazdy tez jak jednostki lądowe i jednostki latające......!!!!!!naprawdę gra daje bardzo dużo nowego naprawdę w lepszą strategie nie grałem na xbox 360...!!!Nawet halo wars się chowa polecam tą grę wszystkim fanuw Rosja Europejczyk i Amerykanów :P ....!!!!!Panowie z ubisoft dali nam niezły tytuł a także ultima też pozdrawiam..>!!!!ja daje 10/10 wszystko mi się w tej strategi podoba tak ja pod dołem też jestem zadowolony z tej gry...!!!!!:P Pozdrawiam ultimy he he

  Groszq
  Z nami od: 2009/06/19

  Groszq

  0 0

  Kawał dobrej roboty

  Gra wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie.W takim stopniu,że na pewno będę do niej wracał. System głosowy jest naprawdę dopracowany. Mi się pomylił może 2 razy a mam grę od tygodnia, więc nie jest źle. Świetną rzeczą jest ulepszanie jednostek. Piechota zachowuje się jak na piechotę przystało: kryje się poruszając się w terenie i gdy wchodzą do pojazdów wygląda to jak scena z filmu. Inne pojazdy tez niczego sobie. Idealnym pomysłem jest tryb Teatr Wojny. Mierzysz się z graczami z całego świata o zdobycie którejkolwiek ze stolic. Gra godna uwagi i uważam, że każdy gracz lubiący strategie powinien mieć tą grę w swojej kolekcji.