189
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Codemasters
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5024866361209
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

F1 2013 PL Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
F1 2013 to kolejna odsłona licencjonowanej gry wyścigowej, wyprodukowana przez firmę Codemasters, specjalizującą się w tym gatunku. Tytuł, po raz pierwszy w historii, oferuje możliwość pojeżdżenia w skórze Lewisa Hamiltona (Mercedes) i Sergio Pereza (McLaren-Mercedes).

Przejdź do FORMULA ONE™! F1™ 2013: znajdziesz tu wszystkie bolidy, gwiazdy i tory znane z 2013 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™, a także – po raz pierwszy w historii F1 – możliwość rozgrywania klasycznych wyścigów. F1 Classics to rozbudowany tryb gry, którego komentatorem jest sam Murray Walker (w polskiej wersji Maciej Kujawski). W ramach tego trybu stawisz czoła legendarnym kierowcom i zasiądziesz za kółkami słynnych bolidów, by wyjechać na historyczne tory z lat 80. Z tych klasycznych tras korzystać możesz w trybie F1 Classics, szybkiego wyścigu, podzielonego ekranu i sieciowym trybie wieloosobowym.

F1 2013 umożliwia także dostęp do nowych kierowców, manewrów, opon oraz do zmodyfikowanego systemu prowadzenia, by jak najlepiej odzwierciedlić emocje płynące z zasiadania za kierownicą jednego z wielu ekscytujących bolidów FORMULA ONE. Liczne ulepszenia, poprawki oraz nowe, rozszerzone i dobrze znane tryby rozgrywki czynią z F1 2013 najlepszą symulację FORMULA ONE w historii gier wideo.Cechy:
 • WSZYSTKIE BOLIDY, WSZYSTKIE GWIAZDY – Zawiera wszystkie bolidy, gwiazdy i tory z sezonu 2013 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™
 • ZAWARTOŚĆ PREMIUM – F1™ 2013 jest pierwszą grą z serii, zawierającą kierowców, tory i bolidy z lat 80.
 • F1 CLASSICS – bierz udział w wyścigach, startując przeciwko bolidom z różnych epok w ramach trybu jednego gracza, rozgrywki na podzielonym ekranie i sieciowego trybu wieloosobowego.
 • NOWY TRYB SCENARIUSZOWY – zdobywaj medale w realistycznych wyzwaniach w trybie jednoosobowym i wieloosobowym, dzięki którym doświadczenia z torów wyścigowych będą oceniane i zapewnią ci jeszcze więcej emocji!
 • ROZBUDOWANY TEST MŁODYCH KIEROWCÓW – realistyczny test młodych kierowców został w tej części rozbudowany, by nauczyć gracza wszystkich technik wyścigowych, które uczynią z nowicjusza elitarnego kierowcę.
 • TRYB WIELOOSOBOWY – dowiedź swych umiejętności w trybie wieloosobowym lub w ramach sieciowych mistrzostw kooperacyjnych, stawiając czoła maksymalnie 16 graczom i 8 bolidom sterowanym przez SI, uzyskując tym samym pełną liczbę 24 bolidów w wyścigu.
 • RACENET – śledź statystyki oraz wyznaczaj sobie nowe cele i wyzwania co tydzień dzięki witrynie RaceNet, darmowej platformie społecznościowej Codemasters.
 • TRYB GRAND PRIX POWRACA – wciel się w swojego ulubionego kierowcę i walcz o sławę w ramach pojedynczego wyścigu lub pełnego sezonu.
 • ZAPIS W TRAKCIE SESJI – nowa opcja zapisu w trakcie sesji umożliwi ci ukończenie długiego weekendu wyścigowego we własnym tempie – nie musisz już dłużej brać udziału w całej sesji za jednym razem.
 • FASCYNUJĄCY ŚWIAT FORMUŁY 1™ – F1 2013 pozwala ci uczestniczyć w najbardziej efektownej dyscyplinie sportowej świata dzięki nowym usprawnieniom graficznym i bardziej realistycznemu zachowaniu kierowców SI.
 • PROFESJONALNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA – ciesz się grą z polskim dubbingiem najwyższej klasy!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "F1 2013 PL" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.