CENA: 319,90
299
90
Oszczędzasz 20,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubisoft
Kod:
3307215942888
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:

Far Cry Primal Edycja kolekcjonerska Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Wielokrotnie nagradzana franczyza Far Cry, która gościła już w tropikach i Himalajach, teraz wkracza do prehistorycznego świata walki o przetrwanie gatunku. Rozgrywka w otwartym świecie pełnym ogromnych, niebezpiecznych bestii, zapierajace dech w piersiach środowisko i nieprzewidywalne starcia z dzikimi to tylko niektóre z czekajacych Cię niespodzianek.


Witaj w niezwykle niebezpiecznej epoce kamienia łupanego. W tamtych czasach Ziemią władały olbrzymie mamuty i tygrysy szablozębne, a człowiek stanowił ostatnie ogniwo łańcucha pokarmowego. Jako jedyny ocalały z grupy myśliwych będziesz musiał opanować sztukę wytwarzania zabójczej broni, odpierać ataki groźnych drapieżników i przechytrzyć wrogie plemiona w walce o krainę Oros i pozycję Naczelnego Drapieżnika (Apex Predator).

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Far Cry:
  • Gra Far Cry Primal
  • Ekskluzywne pudełko kolekcjonerskie z czaszką tygrysa szablozębnego służącą jako otwarcie
  • Oficjalny słowniczej Wenja: słowa, zdania i audioguide, który umożliwi Ci odkrywanie i naukę oficjalnego języka Far Cry Primal
  • Unilalny steelbook
  • Mapa krainy Oros
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa

Dodatkowa zawartość cyfrowa:

LEGENDA MAMUTA: 3 dodatkowe misje (ok.45 min. dodatkowej rozgrywki).
Napij się z kubka szamana, aby zagrać jako największe zwierze w krainie Oros, wszechmocny mamut. Poczuj swoją siłę, miażdż wrogów i broń swoje stado przed innymi zwierzętami oraz ludźmi.

NOWA BROŃ - MACZUGA KRWAWE SZASTI: zakrwawiona maczuga z kości i zębów, którą kiedyś władał Ull, bestialski przywódca krainy Udam. Broń jest niezniszczalna i nie ulega spaleniu.

4 PACZKI WZMACNIAJĄCE: wcześniejszy dostęp do rzadkich surowców i unikalnych opcji personalizacji.

  • PAKIET TYGRYSA SZABLOZĘBNEGO: wcześniejszy dostep do skór zwierzęcych niezbędnych do wytwarzania przedmiotów + możliwość wymiany części tygrysów szablozębnych z krainy Oros na mordercze Tygrysy Szablozębne Ognisty Kieł.
  • PAKIET SOWY: wcześniejszy dostęp do surowców niezbędnych do wytwarzania produktów + możliwość ozdabiania ramion unikalnym wzorem plemiennym Wenja + dodatkowa skórka sowy umożliwiająca zmianę piór na ciemne niczym burzowa chmura.
  • PAKIET MAMUTA: wcześniejszy dostęp do przepisu zwiększającego wytrzymałość + możliwość zamiany części mamutów z krainy Oros na takjemnicze Mamuty Popielate.
  • PAKIET BOMB: wcześniejszy dostęp do 2 dodatkowych siatek, które zwiększą twoje szanse na przetrwanie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Far Cry Primal Edycja kolekcjonerska" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.