139
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892015287
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Subnautica Below Zero Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Od wielokrotnie nagradzanego studia, Unknown Worlds Entertainment prezentuje powrót do świata 4546B z grą Subnautica Below Zero. Zanurz się w mroźnej, podwodnej przygodzie na obcej planecie.Rozgrywająca się rok po oryginalnej Subnautica, Below Zero stawia przed tobą wyzwanie przetrwania w lodowych biomach zarówno nad, jak i pod powierzchnią. Wytwarzaj narzędzia, zbieraj zapasy i odkryj kolejny rozdział w historii Subnautica.

Cechy:
  • Przetrwanie jest kluczem - Zbieraj cenne materiały, wytwarzaj narzędzia, zarządzaj swoim głodem i pragnieniem, a jednocześnie unikaj niebezpiecznych dzikich zwierząt, które widzą w tobie następny posiłek.
  • Tajemnice zanurzone na planecie 4546B - Przybyłeś tu w poszukiwaniu odpowiedzi. Zaryzykowałeś wszystko, aby się tu dostać i nie odejdziesz, dopóki nie odkryjesz prawdy.
  • Eksploracja - zagłębiaj się w unikalne biomy wodne i terenowe, które pozwolą ci odblokować nie tylko materiały, ale i odpowiedzi, których szukasz
  • Zbuduj swoją kryjówkę - Rzemiosło i budowa wygód domu. Te bazy będą niezbędne do przetrwania nie tylko przed dzikimi zwierzętami, ale także przed surowym środowiskiem wokół ciebie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Subnautica Below Zero" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.