259
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030947124359
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Madden NFL 21 Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

ZDOBĄDŹ SŁAWĘ W MADDEN NFL 21. 

 

Zdobądź sławę w grze Madden NFL 21. Zamów w przedsprzedaży i otrzymaj następujące elementy:

*Elitarny pakiet 1 z 32 zespołów NFL

*5 pakietów Madden Ultimate Team Gold Team Fantasy

*1 zestaw strojów drużynowych do wyboru

 

Nowe pokolenie graczy zostawia swój ślad w NFL. Czy podołasz wyzwaniu? Zmień zasady i weź los w swoje ręce. 

 

Madden NFL 21 to liczne innowacje, w tym:

 

•Twarz marki: zdobądź sławę – pokaż się światu i uwiecznij swoje oblicze w Madden NFL 21, gdy zostaniesz legendą NFL i utorujesz sobie drogę na szczyt.

•Weź sprawy w swoje ręce: wykorzystaj najnowsze usprawnienia biegowe i scenariusze rozgrywek na żywo, by podkręcić swoje wyniki w Madden NFL 21.

•X-Factor 2.0: najnowsze opracowane w laboratorium umiejętności X-Factor pomogą gwiazdom NFL nowego pokolenia wzbić się na szczyt w Madden NFL 21. 

 

 

Twarz marki – zdobądź sławę

 

Godnie reprezentuj nowe pokolenie, które sięgnie po laury, i pokaż niedowiarkom, co potrafisz, w ramach programu „Twarz marki – zdobądź sławę”. Zapoczątkuj nowy rozdział w historii, odciśnij swój ślad i wznieś się ponad oczekiwania – tylko Ty możesz to osiągnąć. Oto Twoja droga do Galerii Sław. Gra toczy się o najwyższą stawkę. Po raz pierwszy w historii serii możesz rozpocząć swoją karierę jako rozgrywający w liceum, a następnie przejść na pozycję biegacza lub skrzydłowego na uczelni. Sposób, w jaki grasz, będzie miał wpływ na tworzoną przez Ciebie historię i Twoją spuściznę. Wspinaj się po szczeblach świetlanej kariery w NFL, przechodząc przez sita kolejnych naborów, i daj z siebie wszystko.

 

 

 

Zespół marzeń – Madden Ultimate Team

 

Wejdź do gry w zupełnie nowym sezonie ekscytującej zawartości Ultimate Team i weź udział w tworzeniu zespołów do rywalizacji z innymi. Zdobywaj monety MUT, wykonując wyzwania Ultimate Team, i dopracuj do perfekcji tabelę graczy, podejmując strategiczne decyzje. Utwórz najmocniejszy skład marzeń z obecnych gwiazd NFL, legend Galerii Sław i nie tylko. Rozwiń swoje umiejętności i pokaż, co potrafisz, grając w sezonach H2H, naborach MUT i MUT Squads, aby zdobyć jeszcze więcej nagród i wykorzystać je w swojej kampanii Ultimate Team.

 

Gwiezdny nokaut

 

Zbierz drużynę i pokonaj rywali w najszybszym kooperacyjnym trybie eliminacji w grze Madden, w ramach którego rozgrywa się 5-minutowe mecze na unikalnym stadionie z komentatorem, dynamicznymi zasadami i futbolowymi legendami.

 

Kariera

Przejdź przez całą karierę w NFL i pozostaw po sobie spuściznę jako gracz, trener lub właściciel klubu, biorąc udział w ligach dla pojedynczego gracza lub dla wielu graczy grających online. Rywalizuj z nawet 32 zespołami i na lata zdominuj rozgrywki o Super Bowl. Ukończ każdy sezon, sięgając po doroczny puchar Pro Bowl, i zdobądź nagrody sezonowe.

 

Pokazy

Rywalizuj w zaciętych meczach online i offline (w trybie dla jednego lub wielu graczy) lub w trybie dla jednego gracza offline przeciwko komputerowi. Dostosuj ustawienia rozgrywki, takie jak długość kwarty, zasady, stadiony czy stroje.

 

Rozgrywka

Nowe specjalne ruchy zawodnika z piłką (ustawienia kontrolera Skill Stick)

Uniki zawodnika z piłką zostały przypisane do prawego drążka, co pozwoli lepiej kontrolować łączenie ruchów i wykonywać kombinacje godne miana najlepszych akcji meczu.  W tym roku możesz jeszcze bardziej nonszalancko wejść do strefy końcowej, gdyż popisowe wbiegnięcie włączysz jednym przyciskiem. Ale uwaga! Jeśli podczas tych popisów zawodnik z piłką zostanie przechwycony, może dojść do jej wypuszczenia!

 

Nowe, przyjazne dla użytkownika zasady działania natarcia na podającego

 

Zapewnia to pełną kontrolę i szybką reakcję postaci podczas wykonywania ruchów natarcia na podającego. Użyj drążka kierunkowego, by wybrać ruch, zachowując cały czas pełną kontrolę nad dostępnymi w dowolnej chwili opcjami kombinacji do wyprowadzenia. Wykonaj natarcie na podającego w strategiczny sposób. Obrońcy mogą wykonać ograniczoną liczbę ruchów podczas zagrania, a ofensywni liniowi po chwili zaczną odpierać powtarzane ataki, więc urozmaicaj repertuar czynności, by wykorzystać cały potencjał ataku.

 

SI

 

Podczas gry zespoły i rozgrywający pod kontrolą komputera zaczną dobierać swoje zachowania do Twoich. Zauważą trendy, gdy pojawią się powtarzane zagrywki, i zaczną korzystać ze zmyłek, przetasowań i kontr podczas rozgrywki, aby przeciwdziałać Twoim poczynaniom. Rozgrywający pod kontrolą SI będą grali zgodnie ze swoimi archetypami, ruchomi rozgrywający będą rozgrywać w locie, zaś podający będą mądrze odczytywać sytuację na boisku. Staraj się urozmaicać zagrywki przeciwko najlepszym rozgrywającym w grze, aby zawsze ich zaskakiwać!

 

Usprawniona szarża

Zarówno zawodnicy z piłką, jak i obrońcy będą mogli łatwiej ustalić swoje położenie na boisku w odniesieniu do linii punktowej, pylonu i znacznika linii pierwszej próby. Zawodnicy ofensywy będą w inteligentny sposób dążyli do pokonania każdego dodatkowego jarda, który przybliży ich do zdobycia pierwszej próby lub przyłożenia, a obrońcy będą starali się ich zatrzymać. Skuteczność ich działań będzie zależała od tego, czy posiadają zdolności supergwiazdy, i od pozycji gracza w klasyfikacji. Szarżę na środku boiska ułatwia mechanika przechwycenia z przełamaniem, pozwalająca obrońcom przygotować się do przechwycenia przeciwnika dzięki inteligentnemu przewidywaniu momentu kontaktu. Manewr należy wykonać w odpowiednim momencie, by nie dać się zwieść zamarkowanym podaniem.

 

Superstar X-Factor 2.0

 

Powracają umiejętności X-Factor! Dzięki ponad 50 nowym umiejętnościom i nowej generacji supergwiazd gra zyska wymiar strategiczny, w którym kluczowe znaczenie mają najlepsi zawodnicy ligi NFL. Usprawnienia istniejących umiejętności zapewniają zrównoważoną rozgrywkę, a nowe umiejętności sprawiają, że podania, manewry natarcia na podającego i ruchy gracza z piłką są bardziej precyzyjne – niezależnie od wybranego trybu gry.

 

Scenariusze rozgrywek NFL na żywo

 

Scenariusze rozgrywek są aktualizowane przez cały sezon, dzięki czemu uwzględniają najnowsze rozwiązania taktyczne i strategiczne z prawdziwej ligi NFL.

 

Więcej informacji o Madden NFL 21 znajdziesz na stronie easports.com/madden-nfl.

 

MADDEN NFL 21 – OFERTA PRZEDSPRZEDAŻY

Wezwanie do działania:

*Elitarny pakiet 1 z 32 zespołów NFL

*5 pakietów Madden Ultimate Team Gold Team Fantasy

*1 zestaw strojów drużynowych do wyboru

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowa
ulepszona wersja!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Madden NFL 21" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.