Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209,90
209
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Prime Matter
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4020628671433
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:
:
:

Pathfinder Wrath of the Righteous Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wyrusz w podróż do opanowanego przez demony królestwa w nowej, monumentalnej grze RPG od twórców docenionego przez krytyków Pathfinder: Kingmaker. Poznaj naturę dobra i zła, odkryj prawdziwy koszt mocy i stań się Mitycznym Bohaterem zdolnym do czynów przekraczających możliwości śmiertelników.

Podczas swoich podróży trafiasz do świata Worldwound, gdzie z otwartych wrót Otchłani wypełzło parszywe zło. Przez ponad sto lat wszystkie sąsiednie krainy dzielnie zwalczały zło, jednak ich wysiłki okazały się bezskuteczne.Teraz ty masz szansę położyć kres temu konfliktowi, jednak droga do tego celu nie będzie prosta. Czy zostaniesz aniołem, którego wesprą szlachetni paladyni? A może potężnym nekromantą, do stóp którego padają armie nieśmiertelnych nieumarłych? Czy też kimś zupełnie innym? Wraz ze swoją armią rzuć wyzwanie demonim lordom, a twoja krucjata wywoła olbrzymie zmiany w tobie i w świecie wokół ciebie.

CECHY GRY:

  • Stwórz własnego bohatera - Korzystając z nieskrępowanych niczym możliwości kreacji postaci z pierwszej edycji Pathfinder, utwórz dowolnego bohatera. Możesz wybierać spośród 25 klas, 12 ras, tysięcy czarów, zdolności i umiejętności.
  • Wybory mają konsekwencje - Twoje decyzje w znacznym stopniu wpływają na przebieg gry. Cel masz jasny, ale droga do niego może być kręta. Kto przeżyje, a kto umrze? Kto podąży z tobą, a kto odejdzie? Podejmuj wybory i obserwuj, jak wpływają one na świat.
  • Nowa mechanika walk - Z wrogami możesz walczyć w dwóch trybach – w czasie rzeczywistym z pauzą i w turowym. Tryby możesz zmieniać w dowolnym momencie i przyspieszyć walki lub spowolnić akcję i chwycić oddech. Niepowtarzalne zasady Pathfinder pozwalają na wykonywanie złożonych działań bitewnych i prowadzenie walk np. z grzbietu wierzchowca. Korzystaj z nich mądrze!
  • Zbierz drużynę - Ponad 10 towarzyszy czeka, aby dołączyć do ciebie, więc zdobądź ich zaufanie i szacunek, a pójdą za tobą w ogień. Jednak gdy ich wkurzysz, to lepiej będzie, jeśli wasze drogi się rozejdą.
  • Poprowadź krucjatę - Aby pozbyć się demonów, będziesz potrzebować znacznie więcej ludzi, niż tylko swoją drużynę. Poprowadź do zwycięstwa całą armię – zostań strategiem i kieruj działaniami swoich wojsk na polu bitwy w nowym trybie taktycznym.
  • Wybierz ścieżkę - Poznaj dziewięć niepowtarzalnych Ścieżek mitycznych i poznaj niesamowite umiejętności, które wpłyną na twoje dalsze losy. Twoje decyzje mogą zmienić cię w niebiańskiego Anioła, wściekłego Demona, potężnego Liszego, przebiegłego Szachraja, Aeona nie z tego świata, buntowniczego Azatę, mądrego Złotego smoka lub w nieposkromiony Rój który chodzi. Możesz też pozostać zwykłym śmiertelnikiem, który kiedyś stanie się żywą Legendą.

DODATKOWA ZAWARTOŚĆ Z DLC:

Faces of War
Nowi krzyżowcy przybywają do Kenabres, by walczyć z demonami i uwolnić Golarion od Worldwound. Cechy DLC:

  • Trzy nowe portrety do wyboru przy tworzeniu nowej postaci: aasimar, halfling i półelf
  • Możliwość przybliżenia kamery w oknie postaci
  • Dodatkowe opcje dostosowywania wyglądu postaci: nowe fryzury, twarze, barwy wojenne, kolory włosów.

Love Beyond Death
Inwazja demonów bez ostrzeżenia skróciła wiele żyć. Niepowstrzymana katastrofa przyniosła śmierć wszystkim w równym stopniu — bogatym i biednym, szczęściarzom i pechowcom, młodym i starym.

To DLC zawiera zadanie poboczne do rozdziału 5 głównego wątku fabularnego Wrath of the Righteous. Odwiedzisz nowy obszar Bear's Maw Shrine. Tam zobaczysz konsekwencje inwazji demonów, która miała miejsce w samym środku trwania jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej osoby - ślubu.

Paint of War
Wojna to utalentowany artysta, malujący na ciałach tych, którzy w niej walczą. Patrząc na te rysunki, łatwo odróżnić weterana krucjat od nieopierzonego rekruta.

To DLC zawiera dodatkowe opcje dostosowywania wyglądu postaci: nowe rodzaje tatuaży i body art oraz możliwość zmiany koloru oczu.

A Visitor from Distant Lands
Znane z mądrości majestatyczne i niezależne smoki rzadko opuszczają swoją ojczyznę Tian Xia. Jeszcze bardziej zaskakujące jest odnalezienie jednego z nich, młodego i odważnego, wśród osobistych rzeczy bohaterów Piątej Krucjaty. Jest jeszcze za młody, by walczyć z demonami, ale chętnie wspomoże cennymi radami.

Zdobądź nowego zwierzaka – malutkiego niezależnego smoka. Jego wielka mądrość pomoże ci odnieść sukces we wszystkich testach wiedzy i obeznania. Możesz znaleźć nowego zwierzaka w swojej osobistej skrzyni.

DODATKI W WYDANIU PUDEŁKOWYM:

Oficjalny podręcznik do gry
Podręcznik jest ten stanowi wstęp do Pathfinder: Wrath of the Righteous.

To arcydzieło sztuki i słowa otwiera przed tobą Worldwound i jego otoczenie – surowy region świata Pathfinder, w którym rozgrywa się większość obecnych przygód. Dowiesz się więcej o tym regionie, bohaterach i towarzyszach oraz Mitycznych Ścieżkach czekających na ciebie w grze.

Przygotuj się na zgłębienie najbardziej monumentalnej gry RPG wszechczasów i zdecyduj, po której stronie się opowiesz!

Zestaw naklejek inspirowanych grą

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Pathfinder Wrath of the Righteous" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.