279
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Microsoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
889842889413
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Forza Horizon 5 Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
NAJLEPSZA PRZYGODA W GRZE HORIZONProwadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, prowadząc bezgraniczną, pełną zabawy jazdę setkami najwspanialszych samochodów świata.

Cechy:
  • Twój horyzont - przygoda Prowadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, korzystając z nieograniczonej, pełnej zabawy akcji za kierownicą setek najwspanialszych samochodów świata.
  • Zróżnicowany otwarty świat - Poznaj świat pełen kontrastów i piękna. Odkryj żywe pustynie, bujne dżungle, historyczne miasta, ukryte ruiny, dziewicze plaże, rozległe kaniony i strzelisty wulkan o śnieżnych szczytach.
  • Otwarty świat pełen przygód - Zanurz się w głębokiej kampanii z setkami wyzwań, które nagrodzą cię za zaangażowanie w działania, które uwielbiasz. Poznaj nowe postacie i zdecyduj o wynikach ich misji Horizon Story.
  • Ewoluujący otwarty świat - staw czoła zapierającym dech w piersiach wydarzeniom pogodowym, takim jak potężne burze pyłowe i tropikalne, podczas gdy wyjątkowe, dynamiczne pory roku w Meksyku zmieniają świat każdego tygodnia. Wciąż powracaj po nowe wydarzenia, wyzwania, przedmioty do zebrania i nagrody, a także nowe obszary do odkrycia.
  • Społecznościowy otwarty świat - Połącz siły z innymi graczami i wejdź do Horizon Arcade, aby wziąć udział w serii zabawnych, niesamowitych wyzwań, które sprawią, że Ty i Twoi znajomi będziecie uczestniczyć w akcji i dobrze się bawić, bez menu, ekranów ładowania czy lobby.
  • Twój otwarty świat - Stwórz własny sposób wyrażania zabawy dzięki nowemu zestawowi narzędzi rozgrywki EventLab, obejmującemu niestandardowe wyścigi, wyzwania, akrobacje i nowe tryby gry. Dostosowuj swoje samochody na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystaj z funkcji Gift Drops, aby dzielić się swoimi niestandardowymi kreacjami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Forza Horizon 5" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.