199
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Nacon
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3665962001600
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

WRC 9 Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wraz z WRC 9, pełni pasji programiści z francuskiego studia KT Racing zrobili wszystko, aby po raz kolejny sprostać wysokim oczekiwaniom fanów rajdów, zapewniając jeszcze więcej realizmu i wyzwań.
ULEPSZONY I BARDZIEJ WYMAGAJĄCY TRYB KARIERY
Okrzyknięty jednym z najlepszych trybów kariery w każdej grze wyścigowej, WRC 8 był hitem wśród fanów rajdów. Powraca w WRC 9 z ulepszoną mechaniką rozgrywki, nowymi możliwościami ulepszania drużyny, szerszą gamą wydarzeń i silniejszym połączeniem z tym, co prawdziwe zespoły mistrzowskie robią przez cały rok.

JESZCZE WIĘCEJ TREŚCI
WRC 9 ponownie posiada obszerną zawartość z trzema nowymi wydarzeniami dodanymi do kalendarza: powrót kultowego Rajdu Safari w Kenii, Rajdu Japonii i jego trudnych, wąskich asfaltowych dróg, pięknej scenerii Rajdu Nowej Zelandii i dwóch innych rajdów z całkowicie przeprojektowanym otoczeniem. Fani będą mogli także zasiąść za kierownicą większej ilości klasycznych samochodów, które odcisnęły piętno na historii WRC.

JESZCZE BARDZIEJ REALISTYCZNE DOŚWIADCZENIE Z GRY
Aby ulepszyć i dopracować pewne zachowania pojazdów, twórcy ponownie skupili się na realizmie fizyki samochodu - w tym zawieszeniach, hamowaniu i przenoszeniu masy - aby przenieść autentyczność na wyższy poziom. Ta dbałość o szczegóły wiernie odtwarza reakcję pojazdu na wszystkich nawierzchniach iw każdych warunkach występujących w prawdziwych mistrzostwach. Specjalny nacisk na dźwięk zapewnia również głębsze zanurzenie.

W WRC 9 gracze są wrzuceni w samo serce nowego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA z całą zawartością w kalendarzu rocznym i nie tylko:

-3 nowe rajdy: Japonia, Nowa Zelandia, Kenia
-Ponad 50 oficjalnych drużyn i ich barwy z WRC, WRC 2, WRC 3 i Junior WRC
-Ponad 15 samochodów bonusowych, które odcisnęły swoje piętno na historii WRC

GRĘ WYSYŁAMY Z JEDNĄ Z TRZECH LOSOWYCH OKŁADEK!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Modele i figurki
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "WRC 9" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.